Dělicí přepážky a podnosy

Dělicí přepážky a podnosy

Udělejte ze svého humidoru na doutníky přístupnější a efektivnější místo pro uložení všech vašich drahocenných doutníků. Neexistuje lepší způsob, jak lépe uspořádat své doutníky, než pomocí humidorových rozdělovačů a přihrádek.

Výhody rozdělovačů a přihrádek

Použití rozdělovačů a přihrádek usnadňuje rychlé vyhledání doutníků. Pomáhají také udržet přehled o konkrétních doutnících, které jste si mohli odložit na delší dobu. Rozdělovače a přihrádky mohou také pomoci zlepšit cirkulaci vzduchu v humidoru, což dále pomáhá zvlhčovači zajistit doutníkům optimální klima.

Výběr a instalace rozdělovačů doutníkůRozdělovače usnadňují organizaci kuřiva více než cokoli jiného. Můžete je použít k oddělení doutníků podle typu, značky, velikosti, tvaru, data nákupu nebo údajů o razítku z krabičky. Rozdělovače mohou být specifické pro humidor, takže si možná budete chtít změřit vnitřní rozměry svého současného humidoru, abyste se ujistili, že se rozdělovače, které se chystáte zakoupit, vejdou do dostupného prostoru.

Humidory s žebrovaným interiérem, jako je například inovativní RibTech od společnosti adorini, který najdete ve většině jejich nejprodávanějších humidorů, poskytují mnohem jednodušší a efektivnější způsob rozdělení vašich doutníků. Vertikální i horizontální děliče RibTech se rychle zacvaknou do žebrovaných drážek na stěnách humidoru nebo zásobnících na doutníky optimalizovaných pro RibTech. Díky tomu můžete vnitřní prostor humidoru adorini upravovat různými způsoby, kdykoli potřebujete změnit uspořádání a organizaci doutníků v humidoru.

Instalace přepážek adorini je hračka. Stačí si vybrat velikost a typ nejvhodnější pro váš humidor, rozhodnout se, kam je chcete nainstalovat, zacvaknout je na místo a těšit se z efektivněji uspořádaného humidoru na doutníky. A je to!

Výběr a instalace přihrádek na doutníky


Přihrádky pro humidory

Přihrádky na doutníky přidávají do humidoru další úroveň nebo polici a poskytují větší variabilitu v uspořádání doutníků. Nejefektivnější přihrádky, jako jsou například přihrádky adorini RibTech s technologií AirVent, jsou vybaveny speciálními větracími otvory, které zlepšují cirkulaci vlhkosti v celém humidoru a umožňují doutníkům získat veškerou vlhkost, kterou potřebují k tomu, aby zůstaly v perfektní kondici.

Jedinečná konstrukce přihrádek na doutníky adorini RibTech také znamená, že k přihrádkám můžete použít rozdělovače adorini pro optimální skladování a organizaci doutníků. Pokud váš humidor neobsahoval přihrádky, Humidor Discount vám je nabízí. Abyste zajistili přesné uchycení, budete chtít změřit svůj humidor nebo vyhledat název modelu a velikost humidoru adorini. Jakmile budete mít přihrádku, umístěte ji do humidoru, případně přidejte přepážky a naložte ji doutníky.

Servírovací podnosy

Pokud pořádáte degustační akci nebo prostě chcete lépe vystavit své nejcennější doutníky, je servírovací podnos na doutníky skvělou volbou. [Y13331] Servírovací podnos adorini [/13331] je klasika, která má jednotlivé přihrádky až na pět doutníků velikosti Double Corona a až na pět doutníků velikosti Robusto. Podnos využijete na večírcích, při komorních setkáních nebo jako doplněk k vozíkům na doutníky, jako je například vozík adorini CABINet Trolley.

Mnoho skříňových humidorů je již vybaveno přihrádkami, které lze často ze skříně vyjmout a v případě potřeby použít jako servisní podnos.

Rozdělovače a příslušenství přihrádek

Přestože dělicí přepážky a přihrádky mohou výrazně zlepšit úložný prostor humidoru, můžete efektivitu posunout na novou úroveň použitím speciálně navržených dělicích přepážek a příslušenství k přihrádkám.

Klipy na štítky


Jednoduchý design a mimořádně praktické použití klipů na štítky rozdělovačů vám umožní jasně označit rozdělovače, což vám usnadní nalezení toho správného doutníku, když jste připraveni na kouření toho správného doutníku. Stačí jen nasadit klip na okraj dělící přihrádky a přidat vlastní štítek. To je vše, co je potřeba. Označování je také snadné. Stačí napsat značku, velikost, datum nákupu nebo jakoukoli informaci, kterou chcete použít ke klasifikaci nebo třídění svých doutníků. Kovové klipy na etikety od adorini jsou mezi milovníky kouření velmi oblíbené.

Osvětlení humidoru


Potřebujete si na doutníky trochu víc posvítit? Pak je čas zvážit instalaci humidorového osvětlení. Dostatečně jasné, aby vás při přístupu do humidoru chránilo před tmou, a zároveň dostatečně malé, aby nezabíralo mnoho drahocenného místa pro uložení doutníků. LED humidorové osvětlení adorini kompatibilní s RibTechem je skvělou volbou, která se zasouvá přímo do středního nebo velkého humidoru adorini se sloty RibTech. Světlo je také vybaveno pohybovým senzorem a bezdrátovým systémem, který není náročný na obsluhu. Světlo stačí vyjmout pro příležitostné nabíjení přes USB a zasunout zpět!

Spolu s rozdělovači, přihrádkami a cedrovými dýhami adorini pro obložení humidoru nebo projektem humidoru pro kutily pomáhají tyto doplňky vytvořit z vašeho humidoru výkonný nástroj na skladování doutníků.

Rozdělte a ovládněte svůj humidor

Rozdělovače a přihrádky pomáhají zlepšit efektivitu skladování doutníků, takže můžete strávit méně času přehrabováním humidoru při hledání dokonalého doutníku podle vaší aktuální nálady a více času si užívat zážitek z kouření. Získejte kontrolu nad svým humidorem ještě dnes díky rozdělovačům a přihrádkám.


Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.