Caseti

Caseti

Milovníci doutníků, kteří chtějí zapalovač s výrazným moderním designem a skvělou funkčností, najdou v nabídce Caseti mnoho možností. Zapalovače Caseti poskytují působivý poměr ceny a výkonu, neboť se v nich luxusní sofistikovanost plynule snoubí se spolehlivým zdrojem plamene.


Poslání značky Caseti

Tým stojící za zapalovači Caseti se snaží dodávat zapalovače, kterým mohou milovníci doutníků důvěřovat, že budou spolehlivě fungovat, kdykoli budou požádáni o zapálení svých oblíbených doutníků. Tým Caseti (i samotný název) naznačuje, že tyto výjimečné zapalovače vznikají na základě dodržování několika klíčových zásad, které musí každý zapalovač splňovat:

 • Classic = Klasika
 • Aesthetic = Estetické
 • Sensational = Senzační
 • Elegant = Elegantní
 • Thorough = Důkladný
 • Integral = Integrální

  Smyslem těchto slov je vytvořit zapalovače, které poskytují kvalitu a spolehlivost a zároveň nabízejí uživateli špetku individuality. Zda se týmu Caseti podařilo tohoto cíle u každého zapalovače dosáhnout, necháme nejlépe na vás. Jistě však zjistíte, že vynikající pocit ze zapalovače v ruce a snadné zapalování jsou pádnými důkazy podporujícími úspěch mise společnosti Caseti.

  Výběr zapalovače Caseti

  Díky široké škále možností existuje zapalovač Caseti, který se hodí téměř pro každou příležitost a nebo styl. Zapalovače Caseti nabízejí luxusní vzhled a uživatelsky přívětivý design, díky nimž se zapalovače Caseti stávají trvale nejprodávanějšími. Při nákupu zapalovače Caseti je třeba zvážit několik bodů:

  Typ zapalování
  Společnost Caseti nabízí butanové zapalovače v tradičním křemenném provedení a také oblíbenější piezoelektrické zapalovače, přičemž každý z nich má své výhody a nevýhody.

  Křemenný
  Křemenné zapalovače Caseti vytvářejí elegantní měkký plamen pouhým pohybem víčka a otočením křemenného kolečka. Nevýhodou křemenných zapalovačů je další údržba spojená s občasnou výměnou křemínků. To je však více než kompenzováno jejich trvanlivostí a nadčasovým vzhledem. Zapalovač Caseti President je skvělým příkladem, který krásně překračuje hranici mezi nostalgií a současností.

  Piezoelektrický
  Mezi piezoelektrické zapalovače Caseti patří zapalovače s tryskovým i měkkým plamenem, jako je například Caseti Cannes Chrome. Piezoelektrické zapalování odstraňuje nutnost výměny křesacích kamenů a jako úderný mechanismus využívá křemenný krystal. Přesný chod tohoto systému však může být náchylnější k rušení nečistotami. Při správném zacházení a velmi malé údržbě kromě plnění butanem však tyto zapalovače snadno a rychle zapálí vaše doutníky nebo cigarety.

  Typ plamene
  Tento parametr má mnoho společného s osobními preferencemi, ale je také určen tím, kde a jak budete zapalovač používat. Tradiční křemenné zapalovače s měkkým plamenem, jako je například zapalovač Caseti Rome Black/Gold, jsou ideální pro chvíle v interiéru, které vyžadují eleganci. Tradiční zapalovače s měkkým plamenem se nejlépe používají tam, kde má vítr minimální nebo žádný vliv.

  Zapalovače s tryskovým plamenem, jako je Caseti Jet Flame Torch Lighter Chrome/Black, se skvěle hodí do venkovních prostor a poskytují soustředěnější plamen odolný proti větru, který může být při zapalování doutníků efektivnější.

  Velikost zapalovače
  Návrháři společnosti Caseti si dali za cíl vytvořit zapalovače, které se pohodlně nosí v ruce i v kapse, takže mnoho zapalovačů z řady Caseti nabízí štíhlý profil. Oblíbeným příkladem je zapalovač Caseti Piezo Slim Lighter Chrome/Black. Pro ty, kteří dávají přednost zapalovačům s mohutnějšími rozměry, má Caseti také nabídku. Zapalovač Caseti Soleil Lighter Chrome/Blue je skvělou volbou, která přináší robustní vzhled a dojem.

  Povrchová úprava
  Zapalovače Caseti jsou k dispozici v luxusních povrchových úpravách, které plně realizují poslání společnosti Caseti dodávat elegantní a estetické designy zapalovačů. Od dekorativního chromu nebo pozlaceného povrchu až po nádherný lak - zapalovače Caseti se hodí pro každou příležitost, ať už je neformální nebo slavnostní. Zapalovač Caseti Homme Lighter Black je miláčkem davu, který kombinuje elegantní vzhled chromování s poutavým černým lakem.

  Další vlastnosti zapalovačů
  Zapalovače Caseti nabízejí širokou škálu funkcí, které zvyšují hodnotu vašeho zapalovače. Každý zapalovač poskytuje jedinečnou sadu funkcí, takže budete chtít zvážit, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Mezi běžné funkce zapalovačů Caseti patří:
 • Zapalování jedním dotykem
 • Více plamenů
 • Integrovaný řezač doutníků
 • Okénko pro kontrolu stavu paliva
 • Extra velké kolečko pro nastavení plamene

  Tyto a další funkce zvyšují již tak působivou hodnotu každého zapalovače Caseti. Jejich hodnotu a optimální výkon si zachovejte používáním pouze prémiového butanového paliva a křemínků. Díky tomu bude váš zapalovač Caseti poskytovat kvalitní plamen po dlouhá léta.

  Caseti přináší rozmanitost

  Zapalovače Caseti jsou určeny pro náročné kuřáky, kteří chtějí kvalitu, hodnotu a kosmopolitní cit. Ať už se jedná o klasický měkký plamen nebo moderní tryskový plamen, křemenný nebo piezoelektrický zapalovač, tenký nebo silný profil, vždy si vyberete zapalovač Caseti, který vám bude vyhovovat.

Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.