Nabízíme našim zákazníkům široký výběr platebních možností. Dostupnost některých platebních metod je omezena z důvodu země doručení. Nabízené platební metody jsou zobrazeny na formuláři objednávky po zadání dodací adresy.

Platba kreditní a debetní kartou

Platit můžete pohodlně a bezpečně kreditní a debetní kartou. Přijímáme nejpopulárnější kreditní karty včetně Visa, MasterCard, American Express i JCB. Dále dokážeme zpracovat platby většiny debetních karet vydaných společností MasterCard a Visa, jako jsou Visa Electron a Visa Debit.

Dostupnost

Platba kreditní a debetní kartou je dostupná zákazníkům ve všech zemích.

Bezpečnost

Pro zajištění maximální bezpečnosti údajů o kartách našich zákazníků postupujeme dle osvědčených postupů. Pokud při výběru platební metody na pokladně vyberete kreditní nebo debetní kartu, budete přesměrováni na platební stranu specializovaného poskytovatele platebních služeb (Computop; Redsys) spolupracujícího s naší bankou. Tito poskytovatelé mají certifikace nejvyšších bezpečnostních standardů (PCI-D DSS). To znamená, že údaje o vaší kreditní kartě nebudou zpracovány ani uloženy na žádném z našich vlastních serverů. Údaje o vaší kartě nebudou dostupná nám ani našemu personálu, s výjimkou maximálně šesti číslic z čísla vaší kreditní karty k identifikaci vaší platby. Zpracovatel plateb po uplynutí 60 dní vymaže údaje o vaší kartě.

Kdy budou peníze strženy?

Platby jsou zpracovány v den odeslání platby.V případě, že produkt nebude dostupný 3 a více týdnů od data objednání, vrátíme vám platbu a následně vás budeme kontaktovat, jakmile bude produkt znovu dostupný.

Zrušení a vrácení plateb

Veškeré refundace budou provedeny nejpozději do 2 týdnů od data, kdy bylo vrácení peněz dohodnuto. Veškeré refundace budou provedeny na stejnou kreditní nebo debetní kartu, která byla použita pro původní platbu. Vezměte prosím na vědomí, že refundace se na výpisu vaší karty může objevit s datem původní platby namísto data vrácení peněz.

Platba prostřednictvím PayPalu

Zaplatit můžete prostřednictvím PayPalu. Je možné také zaplatit prostřednictvím PayPalu, aniž by bylo nutné si založit účet PayPal. Pokud si nepřejete vytvořit účet, vyberte po přesměrování na odkaz PayPal „Nemám účet PayPal”.

Dostupnost

Platba prostřednictvím PayPalu je dostupná zákazníkům ve všech zemích.

Bezpečnost

Budete přesměrováni přímo na webové stránky PayPal k přihlášení se ke svému účtu a zřízení platby. Vaše přihlašovací údaje k účtu PayPal neprochází našimi servery. Žádným způsobem nebudeme mít přístup k vašim přihlašovacím údajům k účtu PayPal. Vaše platba je vyhrazena přesně na částku, kterou autorizujete v transakci PayPal.

Kdy budou peníze strženy?

Platby přes PayPal jsou zpracovány během několika minut od objednání.

Zrušení a vrácení plateb

Pokud zaplatíte prostřednictvím PayPalu, veškeré refundace budou provedeny na váš účet PayPal do 2 týdnů. Pokud jste zaplatili prostřednictvím PayPalu, aniž byste si vytvořili účet, PayPal připíše peníze zpět na účet nebo kartu, kterou jste využili při provedení platby.

Platba dobírkou

Svou objednávku můžete zaplatit dobírkou doručovateli UPS nebo DHL. Jedná se o relativně nákladný způsob platby nabízený přepravními službami. Vzhledem k vysokým nákladům v porovnání s našimi dalšími platebními metodami si za použití této platební metody musíme účtovat dodatečný poplatek, který se liší dle země doručení a je uveden v průběhu nákupu. Přepravní služba přijímá pouze platby v hotovostí a při dodání byste měli mít připravenou přesnou částku. V minulosti bylo zapotřebí dodatečný poplatek platit přímo doručovateli, dnes to již není potřeba. Stačí pouze zaplatit částku uvedenou na faktuře, která zahrnuje veškeré poplatky související s platbou na dobírku.

Dostupnost

Obě přepravní služby, UPS a DHL, nabízejí pro různé země platbu dobírkou. DHL tuto službu nabízí pouze v Německu, Itálii, Španělsku a Portugalsku. UPS službu nabízí v daleko více zemích. Dostupnost této platební metody tedy závisí také na zvoleném způsobu přepravy. Objednávky obsahující skříně, které překračují maximální povolené rozměry přepravních služeb, jsou přepravovány spedičními agenturami, v tomto případě není platba dobírkou možná.

Bezpečnost

Žádné platební údaje nám nejsou jakýmkoliv způsobem předávány, s touto platební metodou tedy nejsou spojeny žádné bezpečnostní otázky.

Kdy budou peníze strženy?

Při dodání přepravní službou.

Zrušení a vrácení plateb

Pokud zaplatíte dobírkou, nebudeme mít žádné záznamy, jak provést vrácení platby. Z tohoto důvodu vás budeme kontaktovat s otázkou, na jaký bankovní účet si budete přát zaslat svou refundaci. Veškeré refundace budou provedeny do 2 týdnů.

Platba platbou SEPA

Platit můžete platbou SEPA. V řadě zemí se jedná o jednu z nejpopulárnějších platebních metod a tato platba je dostupná v mnoha zemích EU. Jednoduše uvedete IBAN kód účtu, ze kterého si přejete zaplatit svou objednávku. Platby SEPA jsou vždy provedeny v eurech.

Dostupnost

Tato platební možnost je dostupná zákazníkům v zemích EU. Platbu lze v zemích, kde se platí eurem, provést pohodlně online. Zákazníci ze zemí EU, kde se platí jinými měnami než euro, si musí vytisknout formulář a odeslat jej našemu poskytovateli plateb. Dostupnost této platební metody podléhá analýze rizik vyhotovené naším poskytovatelem plateb.

Bezpečnost

Při zvolení platby SEPA budete přesměrováni na webové stránky našeho poskytovatele plateb (Computop; Klarna). Následně postupujte podle pokynů a uveďte svůj kód IBAN. Tito poskytovatelé drží certifikáty nejvyšších bezpečnostních standardů (PCI-D DSS). Vaše bankovní údaje nejsou zpracovány ani uloženy na našem webovém serveru. Zpracovatel plateb předává příkaz k bezhotovostní platbě přímo naší bance.

Kdy budou peníze strženy?

Bezhotovostní platby jsou zpracovány v den odeslání platby.

Zrušení a vrácení plateb

Pokud zaplatíte bezhotovostní platbou, veškeré refundace budou provedeny do 2 týdnů na bankovní účet, který byl použit pro původní platbu. Může trvat až 3 pracovní dny, než se refundace zobrazí na výpisu vašeho účtu.

Platba online bankovním převodem (Sofort Banking)

Sofort Banking je služba nabízená společností Klarna, která vám umožňuje pohodlně a okamžitě zaplatit bankovním převodem použitím online bankovnictví.

Dostupnost

Platby prostřednictvím Sofort Banking jsou dostupné zákazníkům v Německu, Rakousku, Itálii, Španělsku, Belgii a Nizozemsku.

Bezpečnost

Po zvolení této platební metody budete přesměrováni na webové stránky Klarna/Sofortbanking. Zde, použitím rozhraní, můžete dát příkaz k bankovnímu převodu ze svého bankovního účtu. Služba je certifikována organizací TÜV a funguje od roku 2006. Klarna, společnost provozující tuto službu, je jednou z předních společností na poli online zpracovatelů plateb. Žádné informace související s touto platbou nejsou zpracovány ani uloženy na našem serveru, vyjma konečného potvrzení o úspěšném provedení platby. Ani my, ani zpracovatel platby nebude mít přístup ke stržení jakékoliv částky lišící se od sumy, kterou autorizujete během postupu platby.

Kdy budou peníze strženy?

Platby prostřednictvím služby Sofort Banking jsou obvykle strženy z vašeho bankovního účtu v den odeslání platby.

Zrušení a vrácení plateb

Pokud zaplatíte prostřednictvím služby Sofort Banking, vrácení peněz bude provedeno na bankovní účet, který byl použit pro původní platbu. Je možné, že pro zřízení refundace vás budeme kontaktovat kvůli poskytnutí kompletních bankovních údajů. Veškeré refundace budou provedeny do 2 týdnů.

Platba na fakturu po převzetí zboží (Pay Later od Klarna)

Nabízíme možnost zaplatit bankovním převodem do 14 dnů od dodání objednávky. Tato služba je nabízena ve spolupráci se společností Klarna. Fakturu obdržíte od společnosti Klarna.

Dostupnost

Tato platební možnost je dostupná pouze zákazníkům z USA, Velké Británie, Německa, Rakouska, Švýcarska, Dánska, Norska, Finska, Švédska a Nizozemska. Dostupnost této platební možnosti podléhá pozitivní analýze rizik vyhotovené společností Klarna. Dodací a fakturační adresa musí být stejná, jinak platbu nelze zpracovat touto metodou.

Bezpečnost

S touto platební metodou nejsou spojena žádná bezpečnostní rizika, jelikož zaplatíte až po obdržení a překontrolování objednávky. Pokud nezaplatíte ve stanoveném termínu, obdržíte emailové upozornění s doporučením zajistit platbu v rámci poskytnutých podmínek, jinak vám budou účtovány penále za pozdní platbu. Vezměte prosím na vědomí, že může trvat až 5 pracovních dní než se vaše platba bankovním převodem zobrazí na vašem účtu Klarna.

Kdy budou peníze strženy?

Zákazník může platbu odeslat bankovním převodem do 14 dní na bankovní účet uvedený na faktuře od společnosti Klarna.

Zrušení a vrácení plateb

Pokud zaplatíte touto metodou, nebudeme mít žádné bankovní záznamy, jak provést vrácení platby, z tohoto důvodu vás budeme kontaktovat kvůli vašim bankovním údajům. Veškeré refundace budou provedeny do 2 týdnů.

Platba bankovním převodem

Také máte možnost zaplatit převodem z vašeho bankovního účtu na náš. Obecně doporučujeme využít tuto platební metodu jen v případě, že není žádná jiná k dispozici. Při platbě převodem dochází k několika dennímu zpoždění vaší objednávky, jelikož musíme před zpracováním a odesláním zboží počkat, dokud se peníze nezobrazí na našem bankovním účtě.

Při příkazu k platbě postupujte podle pokynů:
- Zvolte “sdílené náklady” u transakčních poplatků. Budete zodpovědní za veškeré poplatky účtované vaší bankou.
- Platby musí být odeslány ve stejné měně a stejné částce, jako je uvedena na objednávce.
- Do pole pro poznámku transakce uveďte referenční číslo objednávky a jméno zákazníka.

Dostupnost

Platby bankovním převodem jsou dostupné všem našim zákazníkům po celém světě. V některých výjimečných případech se platební metoda nemusí zobrazovat na webových stránkách. Pokud by k tomu došlo, kontaktujte náš zákaznický servis a my vám zašleme pokyny, jak zadat platební příkaz pro svou objednávku.

Bezpečnost

Pokud vyberete platbu bankovním převodem, vaše bankovní údaje nebudou zpracovány ani uloženy na našich serverech.

Kdy budou peníze strženy?

Platby bankovním převodem jsou zpravidla strženy z bankovního účtu v den zadání platebního příkazu, ačkoliv obvykle několik dní trvá, než se peníze zobrazí na našem bankovním účtu.

Zrušení a vrácení plateb

Pokud platíte bankovním převodem, refundaci provedeme na stejný bankovní účet, z něhož byla odeslána původní platba. Možná vás budeme muset požádat o kompletní bankovní údaje, jelikož u většiny bankovních převodů nejsou veškeré informace potřebné pro refundaci poskytnuty s původní platbou. Refundace bankovním převodem budou zpracovány do 2 týdnů.

Obdržím fakturu s DPH?

Po odeslání objednávky automaticky posíláme fakturu s DPH každému zákazníkovi. Zákazníci mimo EU obdrží fakturu bez DPH, jelikož jsou osvobozeni od placení DPH.

Máte otázky ohledně vrácení peněz?

Na naší straně o 100-denní záruce na vrácení peněz naleznete podrobné informace o refundacích.