O naší 100denní záruce vrácení peněz

Pokud nejste zcela nespokojeni se svým nákupem, můžete nám vrátit nepoužité zboží do 100 dní od jeho dodání. Naši zákazníci často objednávají zboží jako dárky; s naším závazkem poskytovat excelentní zákaznický servis nyní víte, že s vrácením zboží nemusíte spěchat, pokud je se zbožím nějaký problém.

Co když je mé zboží poškozeno?

Zašlete našemu zákaznickému servisu stručný popis závady a identifikační číslo objednávky (pokud jej máte po ruce). Pokud bylo zboží doručeno poškozené, je dobré zaslat také fotku poškození, kdykoliv je to možné. To nám umožňuje lépe posoudit, zdali k poškození došlo během přepravy.

Jak vrátit produkt?

Kontaktujte náš zákaznický servis a uveďte produkt, který si přejete vrátit, a důvod vrácení zboží.

Následně vám zašleme štítek pro zpáteční zásilku a poskytneme vám kontaktní údaje na doručovací službu ke sjednání dne a času, který vám bude vyhovovat pro předání zásilky.

Bezpečně zboží zabalte a přiložte štítek zpáteční zásilky na krabici. Ujistěte se, že nejprve odstraníte nebo překryjete čárový kód štítku původní zásilky.

Při předání zásilky byste měli obdržet doručenku. Ponechte si ji jako důkaz zpáteční zásilky.

Ve výjimečných případech doručovací služba nemusí nabízet možnost vyzvednutí zboží z důvodu rozměrů produktu nebo z důvodu, že služba vyzvednutí zásilky není poskytována v konkrétním regionu nebo zemi. V takových případech by si měl zákazník zvolit ekonomickou možnost odeslání zásilky a my vám následně proplatíme náklady za zpáteční zásilku.

Co je vratné?

Vždy vrátíme plnou cenu položky, jakož i náklady na přepravu z našeho skladu k vám.

Následující náklady jsou nevratné:
Náklady na jakékoliv přizpůsobené položky (např. rytí).
Dodatečné náklady za expresní doručení, pokud bylo zvoleno místo standardního doručení.
Dodatečné náklady za platbu dobírkou, pokud byla zvolena jako platební metoda.

Vždy zaplatíme náklady na vrácení zásilky, pokud zboží dorazí poškozené nebo pokud je důvodem vrácení zboží naše odpovědnost. V opačném případě jdou náklady na vrácení zásilky na úkor zákazníka.

Vyhrazujeme si právo odmítnout refundaci produktů, které byly aktivně používány.

Kdy obdržím mou refundaci za zpětnou zásilku?

Refundace jsou provedeny do 14 dní po doručení zboží do našeho skladu, obvykle je vše vyřízeno ale mnohem rychleji. Vrácení peněz se provádí stejnou platební metodou, která byla využita pro původní platbu. V případě využití platební metody, při které neobdržíme potřebné údaje od zprostředkovatele platby pro zajištění refundace, vás budeme kontaktovat.

Právo na odvolání

Kromě naší 100denní záruky vrácení peněz máte vždy zákonné právo na odvolání.

Právo na zrušení
Máte právo zrušit nákup zboží bez udání důvodu, a to kdykoliv během \"doby na rozmyšlenou\", tedy 100 dní, počínaje dnem obdržení zboží. Musíte nás informovat o svém rozhodnutí písemně či na jiném trvalém nosiči na naši kontaktní adresu.
Důsledky zrušení
Pokud máte zboží v držení, je vaší povinností uchovávat jej a rozumně s ním nakládat.
Zboží musíte zaslat zpět na naši kontaktní adresu co nejdříve je to možné po zrušení smlouvy.
Vyhrazujeme si právo žádat úhradu nepřekračující naše přímé náklady na vrácení zboží, pokud zboží nevrátíte či jej vrátíte na naše náklady. V případě vrácení zboží, nevrátíme pouze cenu produktu, ale také veškeré náklady za přepravu na adresu zákazníka. Zásilka s vráceným zbožím směřující do našeho skladu je placena zákazníkem.
Jakmile nás informujete, že si přejete zrušit smlouvu, jakákoliv částka připsána na náš účet vám bude vrácena co nejdříve je to možné a v každém případě během 100 dní od vašeho zrušení.
Nebudete mít právo zrušit nákup za dodání zboží vyrobeného dle vašich požadavků nebo zjevně personalizovaného nebo zboží, které z důvodu své povahy nemůže být vráceno nebo které snadno podléhá zkáze nebo má krátkou dobu spotřeby.