Megajet

Megajet

S.T. Dupont Megajet – Nové pojetí zapalování doutníků.
Výrobce luxusního zboží S.T. Dupont nyní nabízí inovovanou verzi proslulého zapalovače Maxijet. Větší, vyšší a výkonnější, to jsou ty správné přívlastky pro tuto kolekci.
Design řady Megajet
je klasicky elegantní, nadčasový a vychází z původního vzhledu zapalovačů Megajet. V čem se liší?
Už samotné rozměry se liší výrazně. Zapalovač St. Dupont Megajet má vnější rozměry 73 x 40 x 16 mm, má tak znatelně větší objem nádržky na plyn, což potěší každého zkušeného znalce.

Technické parametry
S úžasnou kapacitou palivové nádrže o objemu 1,7 g, která vystačí na přibližně 200 zážehů, je možné Megajet doplnit až 30krát pomocí plynové lahve od výrobce. Nyní k mimořádně silnému tryskovému plameni, který byl výrobcem pečlivě přepracován. Inovativní a obzvláště široký tryskový plamen bude zapalovat vaše doutníkové poklady.
Díky šířce plamene 2 cm, který se směrem nahoru zužuje do tvaru pyramidy, lze optimálně zapálit povrch doutníkové patky. Intenzita plamene je nastavitelná na spodní straně zapalovače.
Odolá větru o rychlosti až 70 km/h, což odpovídá stupni 7 Beaufortovy stupnice.
Tři velké přívody vzduchu umístěné v přední a zadní části zapalovače Megajet zajišťují rychlé zapálení doutníku a stálý přísun plynu do plamene.
Přívody vzduchu jsou opatřeny pevnými ochrannými mřížkami, které chrání technologii uvnitř před znečištěním. Dalším ochranným opatřením, které výrobce uvádí, je bezpečnostní systém pro maximální bezpečnost při převrácení hlavy zapalovače.
Zapalovač nelze nikdy zapálit obráceně v kapse nebo v ruce.
Technicky je plamen ovládán elektronickým piezoelektrickým pístem. Základním materiálem těla je zinková slitina, díky níž jsou zapalovače lehké a váží jen 93 g. Design je naprosto nadčasový, působivý a ergonomický.
Díky zaobleným hranám a bokům je zapalovač Megajet mistrným kouskem. Po prvních praktických zkušenostech s touto kolekcí jsme naprosto nadšeni a nedomníváme se, že by vytlačovala nebo kanibalizovala řadu Maxijet, protože ta je určena jiným cílovým skupinám.


Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.