Villa Spa

Villa Spa

Správná péče o doutníky je pro plný požitek z doutníků zásadní, proto byste se neměli spokojit s humidory, které jsou pouze dostačující. Vstupte do světa VillaSpa. Humidory VillaSpa posouvají zvlhčování doutníků na vyšší úroveň a umožňují vám skladovat, organizovat a uchovávat vaše doutníky s maximální jistotou. Je to jako mít pro své doutníky lázně.


Dokonalost ve skladování doutníků
Když se zakladatel společnosti VillaSpa Kurt Steinborn vrátil v 90. letech minulého století ze služební cesty k doutníkům, které byly nesprávně udržovány, shromáždil své přátele a začali vytvářet řešení problému, který trápil tolik doutníkových nadšenců: doutníky jsou příliš nebo nedostatečně zvlhčovány.

Steinborn a jeho tým vyvinuli inovativní zvlhčovač, který by zvlhčování doutníků usnadnil, zefektivnil a učinil mnohem spolehlivějším. Svůj převratný vynález představil v roce 2003 a nazval jej elektronický zvlhčovací systém CigarSpa. Steinborn však nebyl dostatečně ohromen kvalitou humidorů dostupných na trhu. Rozhodl se, že jeho zvlhčovač potřebuje pořádný humidor, aby ukázal svůj skutečný potenciál.

Steinborn spojil své síly s výrobcem humidorů a příslušenství Siglo a vytvořil humidor, který byl schopen poskytnout důstojný domov elektronickému zvlhčovači CigarSpa. Tak se zrodily humidory VillaSpa. Tyto precizně zpracované produkty si od té doby získaly pověst produktů, které poskytují výjimečné zvlhčování spolu s nádherným decentním designem.Každý humidor VillaSpa nabízí svůdný vzhled a různé povrchové úpravy, které jsou ideální pro každou domácnost nebo kancelář. Od klasických černých nebo bílých povrchů až po živější barvy, jako je žlutá, červená nebo fialová, určitě najdete ten správný vzhled pro svůj interiér.

Humidory VillaSpa jsou vytvořeny pro vážné znalce doutníků a poskytují nejlepší možnosti pro ty, kteří chtějí:

 • Nejkvalitnější řízení vlhkosti
 • Prostor pro více než 200 doutníků
 • Všestrannost při uspořádání doutníků
 • Vysoce odolnou kvalitu provedení
 • Směs tradičního a moderního designu

  Přestože humidory VillaSpa nepatří mezi cenově nejpříznivější možnosti na trhu, každý den dokazují svou hodnotu díky vynikajícímu celkovému výkonu. Důkazem jsou i ty nejjemnější detaily designu a konstrukce každého humidoru.

  Humidor VillaSpa
  Každý humidor má mimořádně pevnou konstrukci korpusu z MDF (dřevovláknité desky střední hustoty). Deska MDF je hustší než standardní překližka a obsahuje vrstvy tepelně upravených dřevěných vláken v kombinaci s voskem a lepicími materiály. Toto skálopevné jádro se méně rozpíná a smršťuje, jak se to často stává u přírodního dřeva, a je tak optimální volbou pro výrobu humidorů.  Tento důmyslně zpracovaný materiál také umožňuje vytvořit žádanější povrch zbavený suků, které se vyskytují u přírodního dřeva, což z MDF činí ideální volbu pro aplikaci dýh. Dýhy jsou odborně sestaveny řemeslníky na vrcholu jejich schopností. Dýhy vytvářejí elegantní, poutavé exteriéry i interiéry ideální pro uchovávání doutníků.

  Vnitřní dýhy všech humidorů VillaSpa jsou z okoume, exotického dřeva, které je oblíbenou volbou znalců. Toto dřevo nabízí vysokou míru absorpce vlhkosti, což pomáhá udržovat stálou kontrolu vlhkosti. Okoume také vydává velmi málo zápachu, takže aroma doutníků nebude dřevem ovlivněno, jako je tomu u jiných dřev, například španělského cedru.

  Humidory VillaSpa nabízejí i další designové prvky, které z každého výtvoru dělají sen všech milovníků doutníků. Extra velké rukojeti umožňují dobré uchopení, což usnadňuje a zpříjemňuje přemisťování humidoru. Silné čtyřhranné panty zajišťují stabilitu a pomáhají zajistit, aby se víko otevíralo a zavíralo s co největší lehkostí.  Dvě různé úrovně úložného prostoru vám poskytují flexibilitu pro efektivnější uspořádání vašich doutníků. Horní patro obsahuje dva pohyblivé zásobníky, které jsou odvětrávané pro lepší cirkulaci vzduchu. Spodní patro nabízí dostatek prostoru pro doutníky a přiložené zvlhčovací zařízení CigarSpa.

  Srdce a duše VillaSpa
  Základem úspěchu každého humidoru VillaSpa je elektronické zvlhčovací zařízení CigarSpa. Díky tomuto jedinečnému zařízení je zvlhčování doutníků snadné, spolehlivé a bezproblémové. Výjimečný design a konstrukce tohoto zařízení německé výroby stanovily nový standard pro zvlhčovače, který vám dává jistotu, že vaše doutníky budou vždy v optimálním stavu.  CigarSpa funguje díky důmyslnému systému měkké odpařovací membrány, která zajišťuje zvlhčování pomalu a nepřetržitě, takže se doutníky snadno přizpůsobí jakýmkoli změnám prostředí. Díky jedinečné konstrukci membrán je třeba přístroj plnit destilovanou vodou pouze přibližně jednou za 4 až 6 měsíců. Precizně zkonstruovaný přístroj CigarSpa, určený speciálně pro udržování 50 až 500 doutníků, je dokonalým doplňkem humidoru VillaSpa.

  Výkonný vestavěný mikroprocesor umožňuje nastavit úroveň vlhkosti jediným tlačítkem. Zvlhčování můžete jemně nastavit v rozmezí od 55 % do 75 % a najít tak svou oblíbenou úroveň vlhkosti. Díky panelu s digitálním displejem můžete také sledovat aktuální podmínky, průměrnou úroveň vlhkosti a průměrnou teplotu.

  Zatímco mnoho elektronických zvlhčovačů vzduchu způsobuje frustraci kvůli otravným kabelům, které vedou do externích zásuvek, CigarSpa je vybaven baterií s dlouhou životností, která může na jedno nabití fungovat až tři roky. Už žádné trápení s kabely nebo snaha umístit zvlhčovač do blízkosti elektrické zásuvky. Vestavěný displej vás dokonce upozorní, že se baterie vybíjí a když je čas doplnit vodu.

  Díky moderním komponentům je zvlhčování doutníků v CigarSpa jednodušší a efektivnější než kdykoli předtím. S tímto výkonným zvlhčovacím systémem v srdci se humidor VillaSpa stává jedním z nejlepších všestranných humidorů na doutníky, které jsou dnes k dispozici. Pokud chcete, aby vaše doutníky byly v tom nejlepším stavu, pak je zvlhčovač doutníků VillaSpa se zvlhčovačem CigarSpa jasnou volbou.

  Domov, který si vaše doutníky zaslouží
  Svůdný vzhled, odborná konstrukce a spolehlivá regulace vlhkosti snadno udržovatelných humidorů VillaSpa z nich činí vítěznou volbu, na kterou se můžete spolehnout každý den. Humidory VillaSpa poskytují mnohem více, než jen zvlhčený úložný prostor. Díky inovativnímu zvlhčovači CigarSpa poskytují humidory VillaSpa, jak Steinborn a jeho tým prohlašují, "wellness pro doutníky." Dopřejte svým doutníkům péči, kterou si zaslouží, a to s humidorem VillaSpa.

Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.