Siglo

Siglo

Od roku 2003 potěšily humidory Siglo Accessory milovníky doutníků krásně zpracovanými výtvory, které jsou zároveň stylové, dobře vyrobené, účinné a odvážné. Od klasických designů až po divoce jedinečné umělecké výtvory hýřící barvami - humidory Siglo mají za cíl uspokojit i ty nejnáročnější milovníky a staly se oblíbenými mezi znalci kubánských doutníků po celém světě.

Kubánská spojka
Značku Siglo Accessory uvedla na trh v roce 2003 společnost Pacific Cigar Company Limited (PCC) se sídlem v Hongkongu. Společnost PCC byla založena v 90. letech minulého století a rychle si vybudovala prestiž jako jediný autorizovaný distributor kubánských doutníků pro asijsko-pacifickou oblast. Toto exkluzivní partnerství s kubánskou společností Habanos SA umožňuje společnosti PCC a jejímu příslušenství Siglo zaujmout jedinečné místo ve světě doutníků.


Díky vazbám na nejslavnější kubánské doutníky vznikla díky příslušenství Siglo celá řada humidorů a příslušenství inspirovaných kubánskou tradicí, které podpořily popularitu značky Siglo mezi znalci doutníků po celém světě. Značka si udržuje své vážené postavení díky dodržování svých základních zásad.

Vše ve stylu Siglo
Tým designérů a řemeslníků, který stojí za každým výrobkem Siglo, je nadšený svým řemeslem a tím, co každý výtvor přináší milovníkům doutníků. Čím je tedy značka Siglo výjimečná? Odpověď nalezneme v hlavní filozofii značky, kterou je kombinování:

 • Elegantního designu
 • Moderního stylu
 • Vysoce kvalitních materiálů
 • Dokonalého řemeslného zpracování
 • Celkové hodnoty

  Výrobky Siglo, které navrhují ti nejlepší a nejchytřejší lidé z Hongkongu, jsou vyráběny řemeslníky z celého světa z materiálů získaných v Asii, Jižní Americe a Evropě. Výsledkem je katalog působivě navržených a krásně estetických výtvorů, které jsou ideální pro domácnost nebo kancelář každého doutníkového nadšence.

  Výběr humidoru Siglo
  Na trhu dnes není žádná jiná kolekce humidorů, která by nabízela vzhled a dojem, jako humidory Siglo. Každý humidor Siglo je živoucí, jedinečně navržený a do posledního detailu líbivý, a proto je středem pozornosti každého, kdo vstoupí do místnosti a vykouzlí úsměv na tváři.

  Když se vydáte na cestu za dokonalým humidorem Siglo, měli byste zvážit několik bodů, které vám pomohou zúžit vaše zaměření.

  Velikost

  Stejně jako u každého humidoru se musíte ujistit, že jeho velikost odpovídá nejen místu, kam jej chcete umístit, ale také počtu doutníků, které v něm chcete udržovat. Siglo vám to usnadní třemi základními velikostmi stolního humidoru, z nichž si můžete vybrat.
 • Malý (S) Tato oblíbená velikost poskytuje prostor až pro 50 doutníků a představuje skvělou volbu pro ty, kteří mají málo místa, ale chtějí mít dobře udržovanou zásobu doutníků. Skvělý vstup do světa Siglo.
 • Střední (M) Tato velikost je oblíbená mezi milovníky doutníků a je skvělou volbou, pokud chcete rozšířit svou sbírku až na 75 doutníků velikosti Corona. Velikost, která v řadě Siglo nabízí nejvíce možností.
 • Velká (L) Tato varianta s kapacitou až pro 100 doutníků vám poskytne více prostoru pro doutníky, ale už není tak kompaktní a zabere více místa ve vašem pokoji nebo kanceláři.
 • Extra Velká (XL) Tato neobvykle velká velikost je určena pouze pro ty nejvážnější sběratele doutníků a pojme až 200 doutníků velikosti Corona. Tato velikost se obvykle vyrábí pouze v omezeném množství.

  Siglo samozřejmě nabízí i jiné velikosti, včetně cestovního humidoru na 10 doutníků a humidorů, které pojmou více než 300 doutníků. Hlavní důraz je však i nadále kladen na malé a střední velikosti, které jsou preferovanými velikostmi pro mnoho doutníkových nadšenců po celém světě.

  Styl

  Snad nejtěžší volbou při výběru humidoru Siglo je styl nebo vzhled humidoru. Siglo nabízí obrovsky širokou škálu poutavých povrchových úprav pro všechny možné interiéry. Humidory Siglo na první pohled upoutají vaši pozornost krásnými vysoce lesklými klavírními povrchovými úpravami.

  Řemeslníci procházejí důkladným procesem ručního nanášení minimálně 15 vrstev laku, aby dosáhli tohoto brilantního lesklého vzhledu. V kombinaci s řadou zářivých barev a exotických dýh je výsledek skutečně ohromující.

  Série Vibrant
  Jak již název napovídá, řada Vibrant obsahuje kolekci zářivých barev, které jistě rozzáří každou místnost. Červená a žlutá patří mezi nejoblíbenější možnosti, které úzce korespondují s barevnými schématy slavných kubánských značek doutníků. Modrá, šedá, bílá a dokonce i fialová jsou také skvělými možnostmi, které dodají vašemu zážitku z kouření doutníků barevný nádech.

  Řada čínského zvěrokruhu
  Oslavte čínský nový rok nebo se pochlubte svým vlastním zvířecím znamením s touto kolekcí nádherně ztvárněných uměleckých výtvorů. Každý humidor obsahuje stylizovaný obrázek symbolu čínského zvěrokruhu. Snad nejlepším příkladem je nádherný humidor Rok kozy s vysoce lesklým černým povrchem se svůdnými čínskými vzory a kaligrafií z červeného laku.

  Řada Classic
  Ačkoli si značka Siglo vybudovala pověst tvůrce odvážných a živých designů, nabízí také kolekci humidorů pro ty, kteří mají tradičnější sklony. Tyto humidory se vyznačují exotickými dřevy, jako je makasar a eben, s krásně splývavými vzory vláken.

  Řada Biometrico
  Další přidanou hodnotou a bezpečností odborně zpracovaných výtvorů Siglo je řada Biometrico. Jedinečná konstrukce tohoto uzamykatelného humidoru vám umožní mít doutníky bezpečně uzamčené, aniž byste museli složitě hledat klíč. Jednoduchým dotykem čtečky otisků prstů, která je pohodlně umístěna na přední straně humidoru, se humidor odemkne. Dokonalá volba pro vychutnávání doutníků bez starostí a problémů.

  Bez ohledu na styl přináší každý humidor Siglo charakteristickou kombinaci kvality, funkčnosti a stylu. Další nabídky společnosti Siglo, jako je řada Geometry, řada inspirovaná značkou Cohiba a řada Limited-Edition, poskytují milovníkům doutníků široký výběr fantastických humidorů, z nichž si mohou vybrat, jako je legendární humidor Koi Fish s nápadným vykládaným designem.  Vlastnosti


  I když velikost a styl humidoru jsou důležité, rozhodujícím faktorem by nakonec měly být funkce, které najdete uvnitř, ve funkčním srdci humidoru. Humidory Siglo nabízejí nepřeberné množství funkcí, které zajišťují bezpečnost a dlouhou životnost a zároveň poskytují spolehlivou regulaci vlhkosti. Mezi tyto funkce patří např:
 • Obložení ze španělského cedru
 • Odolné čtyřhranné panty
 • Zvlhčovač vzduchu Siglo
 • Digitální vlhkoměr Siglo
 • Rozdělovač(e)

  V závislosti na velikosti a stylu humidoru mohou k již tak robustní funkčnosti a všestrannosti každého humidoru Siglo přibýt další funkce. Například dnes již legendární humidor Siglo Cards se snadno promění v ideální domov pro vaše pokerové žetony a hrací karty. Řekněte si, co chcete, a humidory Siglo vám to splní.

  Hrdost na značku Siglo
  Humidory Siglo si získaly respekt a obdiv znalců doutníků po celém světě jednoduše tím, že se i nadále snaží nabízet výrobky, které se vyznačují výjimečným designem a stylem, pevnou konstrukcí a důvěryhodným zvlhčováním. Na humidory Siglo můžete být skutečně hrdí.

Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.