Knihy, časopisy, DVD

Knihy, časopisy, DVD

Rozšiřte své znalosti o doutnících tím, že si vytvoříte kvalitní katalog zdrojů o doutnících. Existuje nespočet knih, časopisů a DVD, které vám pomohou rozšířit vaše znalosti o doutnících.


Knihy

Není nad odpočinek s výborným doutníkem a dobrou knihou. Najdete zde spoustu čtení o doutnících, které vám jistě přinese hodiny radosti z kouření doutníků. Dozvíte se o historii kubánských doutníků, o místech vhodných pro doutníky, o cestování po světě a mnoho dalšího. Najdete zde také vysoce informativní příručku Humidor Guide od adorini, která je nezbytným zdrojem informací pro všechny doutníkové nadšence.

Časopisy

Sledujte spolu s odborníky z oboru časopisu Cigar Aficionado informace o nejnovějších doutníkových vychytávkách, nejlepších kombinacích nápojů, tipy na cestování a hodnocení nejlepších doutníků na světě. Nasajte všechny neocenitelné zdroje, které nabízí Cigar Journal, protože zasvěcenci z oboru vás provedou všemi zákoutími neustále se měnícího světa doutníků. Tyto a další publikace vás zavedou do světa doutníků jako nikdy předtím.

DVD

Vychutnejte si estetiku a zvuky světa doutníků s výběrem z úžasného světa osobní DVD knihovny pro milovníky doutníků. Nejprodávanější DVD verze průvodce humidorem od adorini je nezbytnou výbavou, díky níž budete mít doutníky v mžiku uskladněné jako profesionál.

Od průvodců, novinek z oboru, recenzí doutníků, párování jídel a nápojů až po celou plejádu dalších témat zde najdete všechny informativní a zábavné zdroje, které potřebujete k tomu, abyste pozvedli svůj zážitek z kouření doutníků.


Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.