Další příslušenství pro doutníky

Další příslušenství pro doutníky

Svět doutníků je mnohem víc než jen doutníky, humidory a zapalovače. Existuje široké spektrum dalšího doutníkového příslušenství, které slouží k vylepšení vašeho celkového zážitku z kouření doutníků. Tyto doplňky vám mohou poskytnout důmyslnější způsoby zapalování doutníků a uspořádání humidoru, stejně jako rozšířit vaše znalosti o doutnících a dokonce dodat vašemu interiéru nádech inspirovaný doutníky.

Doutníková média
Společnost HumidorDiscount se zavázala poskytnout vám veškeré znalosti, které potřebujete k tomu, abyste si mohli svět doutníků plně vychutnat, a proto nabízí velký výběr knih, časopisů a DVD souvisejících s doutníky. Můžete si oprášit historii doutníků s výběrem knih, dohnat nejnovější hodnocení doutníků s populárními časopisy o doutnících a dozvědět se více o péči o humidor z adorini's Humidor Guide.

Rozdělovače a zásobníky
HumidorDiscount nabízí širokou škálu příslušenství, které má zlepšit efektivitu vašeho humidoru a poskytnout vám větší flexibilitu při vytváření ideálního domova pro vaši cennou sbírku doutníků.


Dodejte svému humidoru větší všestrannost při organizaci pomocí zásobníku, který vytvoří oddělenou úroveň pro uložení doutníků. Optimalizované zásobníky, jako je například cedrový zásobník střední velikosti adorini, mohou dokonce zlepšit proudění vzduchu, aby vaše doutníky dostaly veškerou potřebnou vlhkost. Další oblíbenou volbou jsou děliče a rozdělovací klipy, které se hodí do humidorů s žebrovaným vnitřkem, jako jsou ty s technologií RibTech od společnosti adorini, které pomohou udržet doutníky oddělené a lépe uspořádané. Na své doutníky si můžete také posvítit pomocí světla adorini LED Humidor Light kompatibilního s technologií RibTech.

Popelníky na doutníky
V čem je tedy popelník na doutníky jiný? Popelníky na doutníky mají obvykle širší nebo hlubší misky, aby se do nich vešlo více doutníkového popela. Doutníkový popelník je také zpravidla vybaven opěrkami na doutníky, které pojmou širokou škálu velikostí doutníků, takže můžete doutník bezpečně odložit během svého útěku za kouřením.Na HumidorDiscount najdete skvělou kolekci popelníků na doutníky pro každou příležitost, od elegantních porcelánových a skleněných popelníků až po každodenní provedení, která se dokonale hodí do interiéru i exteriéru. Máte rádi své doutníky na cestách? Žádný problém. V nabídce jsou přenosné popelníky na doutníky, z nichž si můžete vybrat. Existují dokonce i stojanové popelníky, jako je adorini's Standing Ashtray, ideální pro doutníková setkání nebo prodejní místa.

Další příslušenství
Na stránkách HumidorDiscount najdete spoustu dalšího příslušenství, které může vaši hru na doutníky posunout na zcela novou úroveň. Vysoce kvalitní zápalky, golfové nářadí, doutníkové umění pro vylepšení vašeho prostoru pro kouření doutníků, kožená pouzdra pro vaši řezačku doutníků a dokonce i sáčky adorini's HumiSave, které udrží vaše doutníky zvlhčené i na cestách, jsou jen některé z mnoha zajímavých nabídek, které najdete na HumidorDiscount.

Placatky
Dobré doutníky a kvalitní alkohol jdou ruku v ruce, takže není lepší způsob, jak si vychutnat své oblíbené spojení doutníku a nápoje, než s kvalitní placatkou na pití. Placatka vám umožní vychutnat si oblíbené likéry spárované s doutníky doma, na golfovém hřišti, při kempování nebo kdekoliv jinde.Nechcete přece zůstat bez chutného nápoje, zatímco si vychutnáváte své kouření, a tak se podívejte na kolekci placatek HumidorDiscount a najděte tu správnou placatku pro vás.

Nástroje pro spokojenější kouření
Vše, co potřebujete k lepšímu požitku z doutníků, máte na dosah ruky, takže si prohlédněte další doutníkové příslušenství HumidorDiscount a najděte tyto a mnoho dalších způsobů, jak přinést větší uspokojení z vašeho doutníkového dobrodružství!

Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.