Ostatní ořezávače na doutníky

Ostatní ořezávače na doutníky

Dnešní řezačky na doutníky jsou k dispozici v nepřeberném množství designů, které se hodí pro každou příležitost. Nebojte se, pokud vám nevyhovuje použití běžného gilotinového nebo děrovacího řezače doutníků. Některý z dalších řezačů doutníků, které jsou na trhu, bude jistě ten pravý pro vás.Kromě běžných gilotinových řezaček a děrovacích řezaček zde najdete řadu dalších nástrojů na řezání doutníků, které sahají od klasických starosvětsky oblíbených až po futuristické vychytávky. K dispozici jsou nástroje na doutníky s integrovanými řezačkami, které jsou ideální pro vážné zájemce o doutníky, přesné řezačky s více čepelemi, které doutníky rozříznou z více směrů, a multifunkční nástroje, které jsou ideální na turistiku nebo na golfové hřiště.

Existují samozřejmě i řezače ve tvaru V, známé také jako klínovité řezače nebo řezače s kočičím okem, podle tvaru řezu na doutníku. Tyto řezače vytvářejí tah, který se nepodobá žádnému jinému, a umožňují tak zcela jedinečný zážitek z kouření doutníků. Většina řezačů ve tvaru V funguje tak, že se stisknutím páčky vyřízne z konce doutníku klín, který z profilu připomíná písmeno V. I když někteří lidé považují tradiční véčkové řezačky za neskladné a složité na používání, mnozí puristé jim dávají přednost.

Skvěle se hodí do domácnosti, kanceláře nebo obývacího pokoje, ale byly doby, kdy tyto řezačky nebyly tou nejlepší volbou pro ty, kteří si plánují vychutnat doutníky na cestách. V-řezačky se však v průběhu let docela vyvinuly a poskytly milovníkům doutníků elegantnější a přenosnější možnosti řezání doutníků než kdykoli předtím. Mnoho dnešních véčkových řezaček, jako například nejprodávanější véčková řezačka doutníků Xikar VX, nabízí variantu, která kombinuje mechanismus typu gilotiny, což vede k nástroji, který je pohodlnější a jednodušší na používání než klasické véčkové řezačky. Optimální řezná síla posuvného pohybu podobného gilotině a klínovité čepele vede k rychlým a čistým řezům ve tvaru V, ať už jdete kamkoli. Moderní véčkové řezačky jsou často vybaveny další výhodou v podobě odpružených nožů, které se po dokončení řezu bezpečně uzamknou.

Pro ty, kteří si občas rádi řezají doutník do V, ale přesto dávají přednost rovnému řezu, jsou ideální kombinované řezačky. Tyto řezačky nabízejí několik konfigurací nožů, které umožňují zvolit buď rovnou gilotinu, nebo řez tvaru V. Precizně zpracovaný řezač doutníků Porsche Design 3 v 1 je toho nejlepším příkladem.

Ať už se jedná o V-řezačku, kombinovanou řezačku nebo jiné unikátně konfigurované řezačky doutníků, najdete zde spoustu možností, se kterými můžete experimentovat. Najděte si svůj oblíbený řez ještě dnes!


Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.