HumidorDiscount stabilně roste již od svého založení v roce 1999, od skromných začátků v garáži a sklepě našich rodičů až do dnešní pozice světového lídra v oblasti online prodeje příslušenství pro doutníky se zákazníky s více než 140 zemí.

Naše posedlost

Celé ty roky jsme se snažili zjistit vše, co lze v této oblasti vypátrat, postupně se vše o uskladnění doutníků a příslušenství pro doutníky stalo naší vášní, až do bodu, o kterém se dá hovořit jako o posedlosti. Náš Humidor Guide (Průvodce humidory) se stal standardem pro práci s humidory a přeložen byl do více než 30 jazyků. Na první pohled se může zdát, že jednotlivé humidory jsou od sebe kvalitativně k nerozeznání. Ale pokud se podíváte blíže, jsou zde ohromné rozdíly, a to jak ve zvlhčovacích systémech, tak i v konstrukci humidoru, které mohou mít závažný dopad na stav a chuť vašich doutníků. Jsme posedlí rozpoznáváním těch nejlepších produktů s inovativními nápady vedoucími k vynikajícímu plnění funkce, které nabízejí skutečnou hodnotu za dané peníze. Je velmi snadné nechat se zaslepit slavnými luxusními značkami, ale přes 10 000 recenzí produktů psaných našimi zákazníky usnadňuje výběr humidoru.
Usilujeme o dokonalost v:
- Poskytování nejlepší hodnoty
- Logistice
- Zákaznickém servisu
Nabízíme nejlepší hodnotu našim zákazníkům. Chceme, aby si byl každý zákazník eshopu HumidorDiscount jistý, že zde získá nejnižší cenu na internetu. Každý nákup na HumidorDiscount je krytý naší zárukou nejnižší ceny. Kromě toho nabízíme velmi příznivé přepravní podmínky; přes 90% všech objednávek na našem eshopu má nárok na dopravu zdarma (viz cena dopravy).
Logistika: Naši zákazníci chtějí své objednávky obdržet co nejdříve. Mnoho objednávek na našem eshopu je kupováno jako dárek, kupující tedy potřebuje jistotu, že zboží bude doručeno včas. Poskytujeme služby zákazníkům z celého světa, což představuje logisticky náročný úkol, o to náročnější, pokud vezmeme v úvahu náš závazek poskytovat velmi příznivé náklady na přepravu. K vyřešení tohoto náročného úkolu jsme přišli s logistickým řešením, kdy jsou naše produkty naskladněny na třech kontinentech ve skladech v Německu, USA, Japonsku, Francii, Itálii, Velké Británii a Španělsku, čímž můžeme zajistit, že většina zákazníků v Evropě a Severní Americe obdrží své objednávky během 48 hodin. Pokud produkt není na nejbližším skladě s ohledem na zákazníka, přepravujeme jej pomocí celosvětové přepravní služby UPS z jiného skladu, bez dalších nákladů pro zákazníka. Při odeslání zboží obdrží každý kupující emailové oznámení včetně sledovacího kódu, což umožňuje určit přesné umístění každého balení v daném okamžiku, od odeslání až po dodání.
Zákaznický servis: Víme, že přátelský a dobře informovaný zákaznický servis je zcela zásadní pro vytvoření pozitivní zkušenosti z nákupu. Pokud máte jakékoliv otázky nebo obavy ohledně jakéhokoliv našeho produktu, neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří vám rádi pomohou. Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení nebo nám chcete sdělit svou kritiku, chceme to slyšet. Dejte nám vědět a pomozte nám neustále zlepšovat zákaznickou zkušenost. Jakožto součást našeho odhodlání poskytovat výtečný zákaznický servis nabízíme 100denní záruku vrácení peněz.

Fakta a čísla

Rok založení: 1999
Zakladatelé: Felix Spohn, Dr. oec. Daniel Spohn
Ředitel: Felix Spohn
Zákazníci ve více než 140 zemích po celém světě
Celkový počet prodaných produktů: >500 000
Počet recenzí našeho nejlepšího humidoru: >1 000 (s průměrným hodnocením 4.5 z 5 hvězdiček)
Zákazníci naši službu ohodnotili: 4.7 z 5 hvězdiček
Počet webových návštěvníků ročně: >1 000 000
HumidorDiscount je provozován společností Gebr. Spohn GmbH

1999

- Založení společnosti a přímý prodej z domova rodičů. Počínaje ve sklepě, následně jsme se rozšířili do garáže a do podkroví.
- Spuštění eshopu v němčině a angličtině. Již s dopravou zdarma a zárukou nejlepší ceny. V roce 1999 byl HumidorDiscount jedním z prvních eshopů na světě specializující se na oblast příslušenství pro doutníky.

2000

- Přesun do bunkru z druhé světové války, sdílen s další společností prodávající rakve gotické klientele.
- Návrh vlastní produktové řady humidorů

2003

- Přesun do moderního skladu/kancelářských prostor (konečně!!)

2005

- Mezinárodní expanze: Francie a Itálie
- Akvizice v té době nejpopulárnější německé webové stránky s doutníky.

2006

- Mezinárodní expanze: Španělsko, Švédsko, Nizozemsko, Rusko, Japonsko

2007

- Otevření kamenné prodejny

2013

- Otevření moderní prodejny s velkým průchozím humidorem

2014

- Spuštění nového eshopu s příslušenstvím a dárky pro muže v sektoru luxusního zboží

2015

- Zahájení vlastní značky prémiových letitých rumů

2016

- Obdrželi jsme ocenění Habanos Specialist of the Year Award. Na obrázku přebírá Felix Spohn prestižní ocenění od Heinricha Villigera, předsedy společnosti Villiger & Söhne AG, "jeden z nejimpozantnějších hráčů na trhu s doutníky" podle magazínu Cigar aficionado.
- Spuštění webové stránky Perfectsmoke pro kuřáky dýmek
- Hostitel a organizátor první akce “Big Smoke” v Kolíně nad Rýnem, jednoho z největších shromáždění pro kuřáky doutníků v Evropě. V uplynulých letech se naší události zúčastnily ty největší jména průmyslu s doutníky: J.C. Newman Family, Antonio Gomez (La FLor Dominicana), Jonathan Drew (Drew Estate), Néstor Andrés, Gustavo, José Luis Plasencia (Plasencia), Juan Lopez (Gurkha), Kaizad Hansotia (Gurkha), Glenn Case (Kristoff Cigars), Bradley Rubin (Alec Bradley), George Sosa & Ralph Montero (Alec Bradley), Robert Caldwell (Caldwell Cigars), Jeremy Casdagli (Bespoke Cigars), Omar de Fries (Fratello Cigars), Jorge & Orlando Padrón (Padrón Cigars), Rocky Patel, Hamlet Paredes (Rocky), Juan Ignacio Martínez (Joya de Nicaragua), Pete Johnson (Tatuaje), Jaime & Janny Garcia (My father Cigars), Jan Vistisen (Royal Danish Cigar), Christian Eiroa (Eiroa Cigars, Camacho), Sam Reuter (Davidoff), Didier Houvenaghel (Nicarao, La Ley, Pitbull), Abdel Yousuf 'AJ' Fernandez (AJ Fernandez), Raymondo Bernasconi (Gilbert De Montsalvat)
Snímek z akce Big Smoke v Kolíně nad Rýnem s Paulem Segalou, Koljou Kukukem, Felixem Spohnem a Rockym Patelem

2017

- Expanze eshopu do 22 jazyků - Otevření Cigar Lounge

2018

- Ručně vyráběný starožitný humidor Cassaforte za 70.000 €

- Spuštění vlastní řady prémiových letitých doutníků

Ředitel

Felix Spohn

Zákaznický servis

André Batzer (ředitel zákaznického servisu), Irmgard, Katharina, Gergö Mezinárodní: Rubén (ES), Junichi (JP), Antonio (IT), Irina (RU), Louise (SV), Madly (FR), Natalia (PL) , Iris (EN, ES, FR)

IT

Josep (ředitel vývoje webu), Valerian (vývoj webu), Thomas (IT), Matias (full stack designer)

Účetnictví

Tobias Hölscher (ředitel účetnictví), Gisela, Dagmar, Mischa

Zpracování objednávek

Maren, Margit, Christoph

Ostatní

Moritz (produktový management), Jannik (vývoj produktů), Jelena (manažerka prodejny), Hülya (kancelář), Fabian
Bližší informace lze najít na naší kontaktní straně a na straně údaje o společnosti.