Kožená pouzdra na doutníky

Kožená pouzdra na doutníky

Humidory jsou vhodné na doma nebo do kanceláře, ale když si chcete vzít své oblíbené doutníky s sebou, budete potřebovat něco praktičtějšího. Humidor Discount vám pomůže s velkým výběrem kožených pouzder na doutníky, která vaše doutníky dopraví na místo určení v pořádku a ve velkém stylu.

Proč kožené pouzdro na doutníky?

Kožená pouzdra na doutníky jsou velmi oblíbená zejména díky své univerzálnosti a široké škále stylů. Kožená pouzdra nejenže přinášejí nadčasový vzhled a dojem z doutníků, ale mohou také poskytnout řadu atributů, díky nimž jsou ideální pro každou příležitost:

 • Lehká konstrukce, kterou lze pohodlně nosit v kapse saka
 • Konstrukce, která je příjemná na dotek, ale zároveň dostatečně pevná, aby chránila doutníky
 • Různé dostupné tvary a velikosti, z nichž mnohé mají nastavitelnou délku pro větší flexibilitu
 • Příjemná vůně kůže, která doplňuje aroma doutníků

  Ať už se jedná o tradiční černou nebo hnědou kůži, nebo o barevnější provedení, určitě najdete kožené pouzdro, které bude vyhovovat vašim potřebám.

  Typy kožených pouzder na doutníky

  Existuje mnoho různých designů kožených pouzder, ze kterých si můžete vybrat. Podívejte se proto na několik nejoblíbenějších typů, které byste mohli zvážit.

  Teleskopické pouzdro z měkké kůže
  Tato nejoblíbenější kožená pouzdra na doutníky poskytují skvělou kombinaci pružného pocitu a základní ochrany vašich doutníků. Toto pouzdro má dvoudílnou konstrukci, obvykle s horní částí, která se nasouvá na spodní část. Nejprodávanějším příkladem je kožené pouzdro Cohiba Three Finger Leather Case.


  Díky tomu můžete pouzdro flexibilně posouvat, aby se vešlo do široké škály délek doutníků. Mnoho těchto pouzder může být vybaveno prošíváním nebo "prsty", které poskytují bezpečnější místo pro doutníky určité velikosti kroužku. Tento typ pouzdra je obecně méně pevný, takže neposkytuje doutníkům ochranu proti rozdrcení. Nehledě na tuto okolnost je teleskopické kožené pouzdro ideální pro jednodenní výlety na golfové hřiště, pracovní schůzky, večery ve městě nebo jiné příležitosti, kdy byste mohli chtít pouzdro, které vám nabízí styl a všestrannost.

  Pevné pouzdro s koženým obalem
  Pokud chcete pouzdro, které poskytne doutníkům větší ochranu a omezí tak možnost jejich rozdrcení nebo poškození během přepravy, pak je tvrdé pouzdro s koženým obalem skvělou volbou. Tato pouzdra na doutníky vám poskytnou vzhled a pocit kůže a navíc poskytují tvrdou ochrannou bariéru, která doutníky na cestách ochrání. To, čeho se tato pouzdra mohou vzdát svou objemnější velikostí, více než vynahrazují elegancí a jistotou ochrany vašich doutníků.  Pevná pouzdra s koženým obalem jsou k dispozici v různých provedeních pro nesčetné množství příležitostí. Špičková pouzdra mají často dřevěné akcenty a interiér ze španělského cedru, stejně jako teleskopickou konstrukci. Klasické pouzdro adorini z pravé kůže na 2-3 doutníky hnědé je nejprodávanější. Sofistikovanější je pouzdro adorini Genuine Leather Cigar Case Black 3/5 s kapacitou na 3 až 5 doutníků, jehož horní a spodní část je z pravého dřeva, které doplňuje kožený exteriér a vnitřek ze španělského cedru s přepážkami.

  Kožené pouzdro
  Pouzdro na doutníky ve stylu kapsy je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí mít starosti s dvoudílným teleskopickým pouzdrem. Tato pouzdra jsou k dispozici v měkké nebo tvrdé variantě a obvykle jsou vybavena snadno přístupnou klopou, která udržuje doutníky zakryté, dokud nepřijde jejich čas.


  Ačkoli nemají tak kompaktní rozměry jako jiná pouzdra, lze v této kategorii nalézt skvělé kousky. Ať už si chcete pořídit své první kožené pouzdro na doutníky, nebo prostě jen hledáte jiné pouzdro pro cesty na golf, kožené pouzdro je skvělou volbou. Klasické dvojité pouzdro na doutníky z černé kůže je všestranně oblíbené a za skvělou cenu.

  Kožená taška na doutníky
  Větší bratr pouzdra na doutníky, kožená taška na doutníky, je hlavní volbou pro znalce doutníků na cestách. Kožené tašky na doutníky mají obvykle větší kapacitu a pojmou šest a více doutníků. Mnohé z nich nabízejí další prostor pro kreditní karty, řezačky doutníků a další doutníkové příslušenství a také ochranné zapínání na zip. Skvělým příkladem je taška na doutníky adorini Real Leather Red Topstitching.


  Kožené tašky na doutníky jsou sice mnohem větší než standardní kožená pouzdra na doutníky, ale zajistí, že budete vždy připraveni vychutnat si doutník, ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli. Jedinečnou a nostalgickou variaci na kožené tašky na doutníky představuje podivuhodně rustikální taška adorini Cigar Roll Real Leather Brown, která okamžitě vyvolá konverzaci.

  Dopřejte si kožené pouzdro na doutníky

  Kožená pouzdra na doutníky nabízejí sofistikovanost bez přetvářky a funkčnost, která nikdy není nevýrazná nebo nudná. Ať už si přejete jakýkoli typ pouzdra, na výběr máte z mnoha kvalitních kožených pouzder na doutníky. Zlepšete způsob, kterým přepravujete vaše doutníky a najděte si ideální kožené pouzdro na doutníky ještě dnes.
Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.