Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess   obraz> 2 Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess   obraz> 3 Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess   obraz> 4 Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess   obraz> 5
Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess

Dvojité pouzdro na doutníky typu Robusto 934 Cabra Havane značky Martin Wess


5,0 (1 Recenzí)
56,00 €

Dostupnost: Vyprodáno

Množství

Společnost Martin Wess je již dlouhou dobu důvěryhodným zdrojem luxusního koženého zboží u milovníků doutníků, které oslovuje zejména široká nabídka pouzder na doutníky. Snad nikde se zasloužená pověst značky Martin Wess, která spojuje formu, funkčnost a bohatství, neprojevuje lépe než v případě Martin Wess Havane Double Case Robustos 934.

Toto nádherné pouzdro na doutníky si jistě získá pozornost svým přírodně hnědým povrchem z havanské pravé hovězí kůže. Složité prošívání podtrhuje elegantní, moderní vzhled, aniž by od něj odvádělo pozornost. Vnitřek z pružné kozí kůže nabízí jedinečně příjemnou vůni a mimořádně měkký domov pro vaše doutníky na cestách.

Toto pouzdro na doutníky, vhodné pro každou příležitost, vám umožní přenášet dva vaše oblíbené doutníky velikosti Robusto v dokonalém stylu. Pokud chcete mít po ruce doutník delší než Robusto, s tímto krasavcem to nebude problém! Posuvná, teleskopická konstrukce vám umožní přizpůsobit se různým délkám doutníků, takže budete mít vždy ten správný doutník.

Díky svému krásnému vzhledu i působivé všestrannosti je Martin Wess Havane Double Case Robustos 934 moderní klasikou, na kterou se můžete spolehnout bez ohledu na formální či neformální prostředí.

Formát doutníku:
Robusto
Materiál:
Kůže
Barva:
Hnědá
Značka:
Martin Wess
EAN kód:
4260412685653

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
 5,0/5   (1 Recenzí)
 100% (1 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 13 Feb 2021