Spravedlivé nákupní podmínky jsou součástí našeho pojetí mimořádných služeb pro naše zákazníky. Nabízíme našim zákazníkům výhody jako je záruka nízké ceny. Nejsou zde žádné skryté výdaje. Jsme přesvědčeni, že excelentní hodnota našich produktů stejně tak přesvědčí vás.

Ceny

Oznámení o nedostatcích

Kvůli pojistným podmínkám přepravce, kupující musí při převzetí zboží zkontrolovat. Viditelné poškození obalu musí být písemně potvrzeno při převzetí doručovatelem a/nebo dopravcen. V případě, že došlo k poškození během přepravy, aniž by byl obal poškozen, musíte nás informovat během 2 dnů po převzetí zásilky.

Platba

Zákazník si může dle svých vlastních preferencí zvolit z následujících platebních způsobů: kreditní kartou a debetní kartou. Na požádání je také možné zaplatit bankovním převodem. Pro země Evropské unie nabízíme také možnost platit dobírkou. Dodatečným poplatkem za dobírku je € 7.50 v Německu a € 14 za ostatní země EU. Cena za nákup je všeobecně splatná datem odeslání, a účtována je zákazníkovi pouze v tento datum. U platby dobírkou je cena splatná při doručení. U platby kreditní kartou může poskytovatel vyhradit částku za objednávku na kartě, nicméně skutečná platba proběhne pouze v den odeslání.
Vaše objednávka je vaší nabídkou zakoupit si zboží na naší webové stránce. O přijetí objednávky vás budeme informovat automaticky vygenerovaným emailem potvrzujícím vaši objednávku. Jedná se pouze o potvrzení přijetí objednávky a nepředstavuje smluvní vztah mezi námi, dokud vaši objednávku nepřijmeme odesláním potvrzení o objednávce nebo doručením zboží.
Smlouva může být uzavřena v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, holandštině, švédštině, ruštině nebo japonštině.
Veškeré produkty zůstávají naším majetkem až do zaplacení úplné kupní částky.

100-denní záruka vrácení peněz

Zákazníkovi je poskytováno právo vrátit zakoupené produkty v rámci 100 dní. Pokud dodaný výrobek z jakéhokoliv důvodu neodpovídá očekáváním zákazníka, vrátíme zaplacenou částku, a to po obdržení produktu v původním stavu a v původním obalu. Toto není povinný požadavek (uvést důvod) k využití svého práva na vrácení objednávky. Není povinné uvádět žádný důvod pro vrácení zboží. Po přijetí vráceného zboží, částka za nákup je okamžitě vrácena zákazníkovi. Vezměte prosím na vědomí, že přizpůsobené produkty nelze vrátit.
----------------------------
----------------------------
Právo na zrušení
Máte právo zrušit nákup zboží bez udání důvodu, a to kdykoliv během "doby na rozmyšlenou", tedy 100 dní, počínaje dnem obdržení zboží. Musíte nás informovat o svém rozhodnutí písemně či na jiném trvalém nosiči na naši kontaktní adresu.
Důsledky zrušení
Pokud máte zboží v držení, je vaší povinností uchovávat jej a rozumně s ním nakládat.
Zboží musíte zaslat zpět na naši kontaktní adresu co nejdříve je to možné po zrušení smlouvy.
Vyhrazujeme si právo žádat úhradu nepřekračující naše přímé náklady na vrácení zboží, pokud zboží nevrátíte či jej vrátíte na naše náklady. V případě vrácení zboží, nevrátíme pouze cenu produktu, ale také veškeré náklady za přepravu na adresu zákazníka. Zásilka s vráceným zbožím směřující do našeho skladu je placena zákazníkem.
Jakmile nás informujete, že si přejete zrušit smlouvu, jakákoliv částka připsána na náš účet vám bude vrácena co nejdříve je to možné a v každém případě během 100 dní od vašeho zrušení.
Nebudete mít právo zrušit nákup za dodání zboží vyrobeného dle vašich požadavků nebo zjevně personalizovaného nebo zboží, které z důvodu své povahy nemůže být vráceno nebo které snadno podléhá zkáze nebo má krátkou dobu spotřeby.
----------------------------
----------------------------
Naše 100 denní záruka vrácení peněz v žádném případě neomezuje zákonné právo na vrácení zboží, na které má zákazník také právo.

Záruka nízké ceny

Zaručujeme, že veškeré nabízené produkty, za které klient zaplatí, jsou za nejnižší cenu. Pokud klient najde stejný produkt během 3 měsíců po zakoupení někde jinde za nižší cenu, zaplatíme rozdíl oproti pořizovací ceně.

Soukromí

Údaje o objednávce a údaje o klientu jsou ukládány. Podrobnosti smluvní objednávky budou odeslány na váš email. Na této straně si můžete uložit podmínky použití. Pro podrobnosti o zásadách soukromí použijte prosím naše samostatné zásady ochrany soukromí.

Zrušení

Vyhrazujeme si právo odstoupit ze smluvní objednávky v případě chyb při kalkulaci, psaní či tisku.

Speciální dopravní podmínky pro skříně

Skříně jsou odesílány zasílatelem

Informace o společnosti

Tel: +49-221-80009410/ 1 (574)-607-4008/ (800) 613-6219


Adresa mezinárodního sídla:
Humidor Discount
Gebr. Spohn GmbH
Moltkestraße 123 C
50674 Kolín nad Rýnem
Německo

Ředitel: Felix Spohn
Daňové identifikační číslo: 215/5817/1281

EU-Identifikační číslo DPH: DE813377639
Obchodní rejstřík: Amtsgericht Kolín nad Rýnem
Číslo v obchodním rejstříku: HRB 37042

Tato webová stránka je provozována společností Humidor Discount - Gebr. Spohn GmbH.