obraz 2  obraz 3  obraz 4
Popelník do auta Stinky Stirrup z nerezové oceli

Popelník do auta Stinky Stirrup z nerezové oceli


5,0 (1 Recenzí)
-13% Sleva
20,00 €
23,00 €

Dostupnost: Ihned / skladem Své zboží obdržíte do 3-5 pracovních dní

Množství


Popelník na doutníky do auta značky Stinky – nerezová ocelPopelník do auta Stinky Stirrup z nerezové oceli je ideální pro milovníky doutníků na cestách. Je navržen jako popelník do auta, bez problémů se vejde do standardních držáků na nápoje a je nejen funkční, ale také mimořádně praktický.

Prvky produktu:
  • Prémiový materiál: Popelník do auta Stinky Stirrup z nerezové oceli je odolným a atraktivním řešením pro požitek z doutníků na cestách.

  • Odkládací plocha a držák na doutník: Je vybaven zabudovanou odkládací plochou na doutník a praktickým držákem, který zajistí, že váš doutník bude vždy na dosah a bezpečně umístěn.

  • Vhodný pro různé prstence doutníků: Odkládací plocha je navržena tak, aby se do ní bezpečně vešly doutníky s různým průměrem prstence. Vyryté logo Stinky dodává punc kvality.

  • Bezpečný uzávěr: Popelník se bezpečně uzavírá a zadržuje popel během cestování.

  • Kompaktní velikost: Popelník na doutníky do auta značky Stinky je kompaktní a perfektně se vejde do držáku na nápoje ve vašem vozidle.O značce Stinky:
Značka Stinky je proslulá výrobou vysoce kvalitních popelníků a příslušenství pro milovníky doutníků. Její výrobky se vyznačují robustností, funkčností a charakteristickým logem Stinky.

S popelníkem do auta značky Stinky se požitek z doutníků na cestách stane stylovým zážitkem. Objevte kvalitu a sofistikovanost, která definuje výrobky Stinky, a vychutnejte si svůj doutník kdykoli a kdekoli.


Model:
CA-ST-AUTO
Odkládání pro:
1 doutníků
Height:
100
Hmotnost:
168 g
Barva:
Stříbrná
Značka:
Stinky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
 5,0/5   (1 Recenzí)
 100% (1 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 07 Apr 2024