obraz 2  obraz 3  obraz 4  obraz 5
Zapalovač na dýmky IM Corona Old Boy s chromovými pruhy

Zapalovač na dýmky IM Corona Old Boy s chromovými pruhy


-11% Sleva
150,00 €
169,00 €

Doprava zdarma
Dostupnost: Dostupné za 2-5 pracovních dnů

Množství


Zapalovač na dýmky IM Corona se stříbrnými pruhy
Posuňte svůj zážitek z kouření dýmky na novou úroveň díky zapalovači IM Corona v rafinovaném designu se stříbrnými pruhy.
Tento precizně vyrobený a estetický zapalovač je dokonalým příslušenstvím pro náročné milovníky dýmek.


Klasické kamínkové zapalováníZapalovač na dýmky IM Corona je vybaven kamínkovým zapalováním. Zažijte nostalgické kouzlo zapalování dýmky tímto klasickým mechanismem.


Nastavitelný plamen v podstavciIntenzitu plamene nastavíte jednoduše v podstavci zapalovače. To vám umožní přizpůsobit si zážitek z kouření a zajistí dokonalé zapálení.


Plnitelný designZapalovač na dýmky IM Corona je navržen pro udržitelné a dlouhé používání. Zapalovač snadno naplňte, ať máte neustále k dispozici spolehlivý plamen.


Integrované a odnímatelné dusátko dýmekIntegrované a odnímatelné dusátko dýmek přináší pohodlí a funkčnost. Tento promyšlený doplněk vám umožní snadno napěchovat a udržovat dýmku.


Ochranný uzávěr zapalováníChraňte svůj zapalovač pomocí přiložené ochranné krytky na zapalovací mechanismus. Tato funkce zajišťuje, že váš Zapalovač na dýmky IM Corona zůstane bez prachu a nečistot a zaručuje tak vždy spolehlivé a čisté zapalování.


O značce IM CoronaSpolečnost IM Corona má bohaté zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních dýmkových zapalovačů již od roku 1933. Zapalovače IM Corona, které jsou proslulé svou dokonalostí, si cení milovníci dýmek po celém světě. Spojení tradičního řemeslného zpracování a moderních inovací je patrné v každém kusu, díky čemuž je IM Corona důvěryhodnou značkou v oboru.Vylepšete svůj rituál kouření dýmky se zapalovačem IM Corona se stříbrnými pruhy. Spojení klasického designu a funkčnosti přináší dokonalý zážitek z kouření dýmky.Model:
10749
Počet plamenů:
1
Palivo:
Butan
Délka:
65 mm
Šířka:
30 mm
Výška:
13 mm
Hmotnost:
78 g
Barva:
Stříbrná
Značka:
IM Corona
EAN kód:
4251582702486

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
Doposud nikdo nezveřejnil recenzi