DivPro Golf Tool DivPro Golf Tool DivPro Golf Tool DivPro Golf Tool
DivPro Golf Tool

Víceúčelový golfový nástroj DivPro


15,00 €

Dostupnost: Ihned / skladem Své zboží obdržíte do 3-5 pracovních dní

Množství

Doutníky a golf jdou ruku v ruce a nabízejí velmi příjemný únik, při kterém si můžete vychutnat dobré kouření a zároveň si zahrát v přírodě. Stejně jako ve světě doutníků však existuje několik pomůcek, které můžete při hraní golfu použít. Sledovat je všechny může být frustrující. Nuže, tento problém byl vyřešen pomocí nástroje DivPro Golf Tool.

Tento inovativní nástroj sdružuje několik užitečných pomůcek, které vám usnadní a usnadní hru na hřišti. Jeho odolnou konstrukci a sportovní vzhled vám budou všichni závidět, protože máte stylový super nástroj "vše v jednom".

Nástroj DivPro Golf Tool obsahuje značkovač míčků a nástroj na vypichování důlků, což jsou kvintesence golfových nástrojů, které musíte mít. Nástroj nabízí také čistič hlavy hole a šetřič golfových rukojetí, které vám možná ušetří jeden nebo dva údery. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat chutný nápoj, je nástroj vybaven otvírákem. A v neposlední řadě má pomůcka i důležitý držák na doutníky, abyste mohli své doutníky udržet mimo trávu a bez chemikálií, které se mohou používat k ošetření greenů a fairwayí.

Se všemi těmito vysoce funkčními nástroji na jednom místě strávíte méně času hledáním toho správného a více času si budete užívat golfovou hru a své doutníky. To je výhra pro všechny.

Hmotnost:
51 g
Nátěr:
Žádné
Rozměry:
27 mm x 30 mm x 110 mm
EAN kód:
4260327154176
ID položky:
DIV-PRO
Barva:
Stříbrná

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
Doposud nikdo nezveřejnil recenzi