Porsche Design

Porsche Design

Porsche Design Studios přináší do světa dýmek a doutníků moderní styl a nekompromisní funkčnost, které mohou nabídnout pouze výrobky se jménem Porsche. Špičkové zapalovače Porsche Design jsou dokonalým příkladem toho, proč je Porsche Design Studios oblíbeným zdrojem moderních nadšenců po celém světě.Odkaz rodiny Porsche

Porsche Design Studio má kořeny v dlouholetých zkušenostech rodiny Porsche v oblasti špičkového designu a inženýrství. Od legendárního Volkswagenu Brouk od Ferdinanda Porscheho až po návrhy jeho vnuka Ferdinanda Alexandra Porscheho pro model 904 a kultovní Porsche 911 je dědictví značky Porsche nedílnou součástí automobilové historie.

Ferdinand Alexander Porsche nesdílel neutuchající lásku k automobilovému inženýrství jako jeho slavný dědeček a otec Ferry Porsche. Spíše ho více přitahovala estetika designu. Na počátku 70. let 20. století odvrátil svou pozornost od rodinné automobilové divize a zaměřil se na vytváření luxusních lifestylových produktů pro náročné automobilové nadšence. Tak se zrodil Porsche Design.

Ferdinand Alexander Porsche zahájil v roce 1972 ve Stuttgartu v Německu výrobu značky Porsche Design a výrazně se prosadil s náramkovými hodinkami švýcarské výroby, které byly určeny pro zaměstnance společnosti Porsche a posléze pro náročné řidiče vozů značky Porsche po celém světě. Úspěch těchto hodinek vedl k širokému spektru výrobků, včetně vynikajících dýmek, zapalovačů a doutníkového příslušenství. Každý nově představený výrobek posiluje pověst Porsche Design jako průkopníka v oblasti designu a výroby vysoce kvalitních výrobků pro moderní dobu.


Co je Porsche Design Studio?

Myšlenkou Porsche Design Studia je nabídnout designérům a řemeslníkům místo, kde mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet jedinečné, netradiční návrhy bez vnějších vlivů. Aby se tento duch lépe zachytil, bylo Porsche Design Studio přesunuto ze Stuttgartu do rakouského Zell am See, nedaleko sídla rodiny Porsche.

Ať už navrhují zcela nové přístroje, nebo vylepšují stávající produkty, řemeslníci v Porsche Design se vždy snaží rozebrat myšlenky do jejich nejzákladnější podoby a z ní pak vycházet. Jak Porsche Design oficiálně prohlašuje, řídí se jasnou filozofií designu: optimalizovat funkci. Zredukovat formu až na to nejpodstatnější. Překonat známé, aby neustále objevovali nová a výjimečná řešení. Toto přesvědčení je základem každého produktu Porsche Design, a zejména zapalovačů Porsche Design.

Výběr zapalovače Porsche Design

Každý zapalovač Porsche Design poskytuje optimální funkčnost se spolehlivým zdrojem plamene a ideální pro všechny příležitosti. Zapalovače Porsche Design se vyznačují také těžkou a odolnou konstrukcí, při níž je použito více kovových součástí než u mnoha jiných výrobců zapalovačů v současnosti.


Výběr zapalovače Porsche Design se jednoduše odvíjí od stylu, který vám nejlépe vyhovuje, a také od toho, jak moc chcete svůj zážitek z kouření ozvláštnit. Zde je několik nejlepších produktů od značky Porsche Design, které si můžete prohlédnout:

Porsche Design P3631

Ideální pro milovníky doutníků, P3631 je solidně vyrobený zapalovač s dvojitým tryskovým zapalováním, který je ideální pro zapalování doutníků s velkým průměrem kroužku. Je také vybaven velkou nádržkou na palivo s okénkem pro kontrolu stavu paliva a integrovanou děrovačkou, takže budete vždy připraveni vychutnat si svůj oblíbený doutník.

Porsche Design P3632

Tento elegantní zapalovač je optimální volbou pro ty, kteří chtějí tenčí zapalovač, který kombinuje klasický styl s moderním nádechem. P3632 je vybaven plochým, téměř průhledným plamenem hořáku, který přináší veškerou palebnou sílu, kterou potřebujete, abyste si mohli vychutnat kouření téměř kdekoli.

Porsche Design P3633

[/Y14539] P3633 [/Y14539] je bestseller s unikátním designem dvojitého těla, v němž je umístěn kruhový otvor pro jeho větruvzdorný plamen, ideální téměř do každého počasí. Výkon plamene můžete snadno nastavit a najít tak tu správnou úroveň pro zapálení vašich doutníků, ať už jsou malé nebo velké.

Porsche Design P3639

Tato kvalitně zpracovaná klasika se vyznačuje minimalistickým a zároveň moderním designem, který je ideální téměř do každého prostředí. Model P3639 nabízí snadno využitelné zapalování a výkonný plamen, díky čemuž je univerzální volbou pro každého, ať už doma, v kuřáckém salonku nebo na cestách.

Porsche Design P3641

Pokud chcete zapalovač, který je zároveň tenčího profilu, snadno ovladatelný a stylový, pak je pro vás P3641 tou správnou volbou. Stisknutím velkého zapalovacího tlačítka zažehnete plochý plamen, který snadno zapálí doutníky a zároveň dodá aktuálnímu okamžiku šmrnc sofistikovanosti.

Porsche Design P3642

Porsche Design P3642 přináší elegantní moderní vzhled se špetkou industriálního designu, který se dokonale snoubí s funkčností zapalovače. Stačí odklopit ochranné víčko, posunout spoušť zapalování a máte připravený silný tryskový plamen k zapálení vašich doutníků.


Zapalovače Porsche Design dodají každé příležitosti nádech sofistikovanosti a jsou skvělým dárkem pro milovníky moderny, zejména ve spojení se stylovým humidorem na doutníky, jako je například úžasný hliníkový humidor Aluminum Medium Deluxe od společnosti adorini.


S Porsche Design je budoucnost právě teď

Vždy jedinečné, vždy špičkové studio Porsche Design nabízí doutníkovým nadšencům to nejlepší z oblasti lifestylového designu a techniky. Najděte si svůj zapalovač Porsche Design na Humidor Discount a připojte se k odkazu značky Porsche ještě dnes!


Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.