HumiDif

HumiDif

Společnost HumiDif Group se specializuje na humidory a příslušenství pro doutníky, které se vyznačují elegantním moderním stylem a robustní funkčností. Společnost HumiDif, která je zdrojem výrobků na míru pro mnoho předních značek v doutníkovém průmyslu, nabízí vynikající možnosti i pro individuální spotřebitele. Kvalita designu a konstrukce v kombinaci s více než 30 lety zkušeností znamená, že společnost HumiDif je maximálně spolehlivá.

Globální síla
Společnost HumiDif sice není známá masám, ale výrobky, které navrhuje a vytváří pro své známé zákazníky, určitě ano. Skupina HumiDif dělá všechno. Od zvlhčovacích sáčků a krabiček na doutníky až po další zboží související s doutníky. Skupina dokonce vytváří honosné obaly na rum a další lihoviny. Továrny v Číně i v Nikaragui umožňují společnosti HumiDif flexibilně nabízet své výrobky ve skutečně globálním měřítku.

Díky důrazu na design, výrobu, logistiku a marketing, který je přizpůsoben potřebám jejich klientů, dodává společnost HumiDif neuvěřitelně širokou škálu výrobků, s nimiž se mnoho milovníků doutníků důvěrně seznámilo.

Seznam klientů skupiny HumiDif je impozantní a zahrnuje mnoho okamžitě rozpoznatelných značek:

 • Cohiba
 • Davidoff
 • Trinidad
 • Flor de Cana Rum
 • Festival del Habano
 • H. Upmann
 • Joya de Nicaragua
 • AJ Fernandez
 • Montecristo

  Závazek společnosti HumiDif vůči spotřebitelům tím ale nekončí. Skupina vytvořila samostatnou divizi, aby se o své sofistikované designy podělila s běžnými milovníky doutníků. Výsledkem je kolekce stylových, vysoce kvalitních výrobků, které pomohou zpříjemnit zážitek z doutníků.

  HF Barcelona
  HF Barcelona, patřící do skupiny HumiDif, nabízí milovníkům doutníků řadu moderních designů, které jsou ideální pro milovníky doutníků na cestách. Každý z těchto výrobků byl inspirován a navržen ve španělské Barceloně. Každý doplněk, vytvořený speciálně pro milovníky doutníků, ztělesňuje jedinečnou směs tradice a modernosti tohoto města.


  Smart Humidor
  V čele oblíbené řady stolních humidorů HF Barcelona stojí nádherně zpracovaná řada Smart Humidor pro 50 doutníků velikosti Corona. Každý humidor je vybaven vnitřním obložením ze dřeva okoume, které vynikajícím způsobem absorbuje vlhkost. Toto dřevo je také ideální pro obložení humidorů, protože nemá silný zápach, který by ovlivňoval aroma doutníků.  Humidory jsou vybaveny spolehlivým zvlhčovacím systémem, který spočívá ve větraném prostoru, jenž umožňuje cirkulaci vlhkosti v celém humidoru, aniž by zvlhčovač přišel do přímého kontaktu s doutníky. Stylový digitální vlhkoměr dodává interiéru humidoru šmrnc a je vybaven také přepážkami, odolnými čtyřhrannými panty a sadou zámku a klíčů.  Humidor HF Barcelona Smart Humidor je k dispozici v různých provedeních exteriéru, které se vyznačují poutavou kombinací lesklého laku a dřeva nebo high-tech uhlíkových vláken. Každý z nich nabízí jiný charakter a vzhled, který se stane dokonalým doplňkem domácnosti nebo kanceláře každého sofistikovaného milovníka doutníků.

  Humidor Style
  Pro ty, kteří chtějí o něco větší kapacitu, je skvělou volbou humidor HF Barcelona Style. Tato moderní klasika má stejně odborně navržený interiér jako ostatní humidory HF Barcelona. Interiér z okoume tvoří ideální domov pro doutníky, zatímco dvojitý zvlhčovací systém udržuje v celém prostoru stálou vlhkost.

  Díky kulatému digitálnímu vlhkoměru se snadno čitelným displejem budete mít přehled o úrovni vlhkosti. Hladce fungující čtyřhranné panty spolupracují s hermetickým těsněním a ochranným uzamykacím systémem, aby těsně uzavřené víko bezpečně udrželo až 100 doutníků velikosti Corona.
  Zaoblené hrany humidoru Style jsou krásně zvýrazněny některou z oblíbených povrchových úprav HF Barcelona, z nichž každá nabízí moderní a svůdně rafinovaný vzhled.

  Humidor DPs
  Kolekce DPs pomohla společnosti HF Barcelona dostat se na mapu světa humidorů a nadále uchvacuje doutníkové nadšence po celém světě humidory, které dokonale kombinují formu a funkci. Každý humidor z kolekce DPs, který je dimenzován pro přibližně 150 doutníků velikosti Corona, nabízí řadu funkcí, dokonalé řemeslné zpracování a velmi příjemný vzhled.  Každý humidor z kolekce DPs je vybaven charakteristickým interiérem HF Barcelona z okoume, který nabízí vysokou míru absorpce vlhkosti pro její lepší kontrolu. Zatímco většina ostatních humidorů HF Barcelona nabízí přepážky pro snadné oddělení doutníků, humidory DPs přinášejí ještě lepší možnosti organizace doutníků díky přiloženému odnímatelnému zásobníku.

  Dvojitý zvlhčovací systém, podsvícený digitální vlhkoměr, přesné čtyřhranné panty, hermetické těsnění a uzamykací systém společně dodávají každému humidoru DPs působivou funkčnost. Úhlové rohy a vyvýšená úprava na přední a horní straně ještě více umocňují humidor, který je ideálním středobodem, jenž krásně vystihuje ducha Barcelony a dnešního moderního kuřáka doutníků.

  Cestovní humidor
  Lidé ze společností HumiDif a HF Barcelona vědí, že cestovat na lehko a stylově je důležité. Řada Travel Humidor od společnosti HF Barcelona vám umožní vzít si doutníky s sebou, ať už jdete kamkoli, a to s velmi osobitým kosmopolitním stylem.  Díky špičkovému designu a materiálům poskytuje každý cestovní humidor doutníkům maximální ochranu, takže máte jistotu, že vaše doutníky budou vždy v nejlepším stavu a připravené k vychutnání. Každý cestovní humidor má vnitřek z okoume, stejného dřeva, které se používá pro větší humidory HF Barcelona, což zajišťuje nejlepší prostředí pro vaše doutníky.  Řada cestovních humidorů HF Barcelona nabízí také různé velikosti, z nichž si můžete vybrat tak, aby lépe vyhovovaly vašim potřebám. Model Travel10 je nejlepší volbou pro delší čas strávený na cestách a nabízí prostor až pro 10 doutníků velikosti Churchill. Pro kratší cesty je vítěznou volbou model Travel5 s prostorem pro přepravu až 5 vašich oblíbených doutníků. Každý z těchto cestovních humidorů je vybaven výsuvnou přihrádkou, zvlhčovačem a velmi pevným magnetickým uzávěrem.


  Pokud potřebujete kompaktnější cestovní humidor nebo si jen chcete vzít doutníky s sebou na noc do města, pak je humidor HF Barcelona Pocket tou správnou volbou! Elegantní a snadno přenosný kapesní humidor s vnitřním prostorem ze dřeva okoume má přesně tolik místa, kolik je potřeba až pro 3 doutníky velikosti Corona. Zvlhčovač vzduchu umístěný ve víku zajišťuje doutníkům správnou vlhkost, ať už se vydáte kamkoli.

  Zapalovače, řezačky a příslušenství
  Prostřednictvím řady vysoce kvalitních výrobků HF Barcelona nabízí společnost HumiDif širokou škálu příslušenství, které vnese do zážitku z doutníků styl a spolehlivost. HF Barcelona se o vás postará - od zapalovačů s více plameny až po ultra ostré dvoučepelové řezačky doutníků, které řežou s maximální přesností.


  HF Barcelona nabízí také krásně navržené popelníky, pouzdra na doutníky, zvlhčovací sáčky a dokonce i dárkové sady, které v sobě spojují působivou funkčnost se vzhledem ideálním pro moderní dobu.

  Do budoucnosti s HumiDif
  Více než 30 let zkušeností s navrhováním výrobků pro moderní milovníky doutníků upevnilo pozici společnosti HumiDif jako lídra v oboru. Špičkové designy jsou i nadále základem společnosti, která pomáhá posouvat hranice doutníkového příslušenství do budoucnosti. Chcete-li mít styl, spolehlivost a funkčnost smíchané do jednoho jedinečného výrazu, pak si ještě dnes prohlédněte humidory HF Barcelona a další produkty od společnosti HumiDif.

Všechny ceny již zahrnují DPH.. Doprava zdarma od 99,00 €. Na objednávky s hodnotou menší než 99,00 € se vztahují dodatečné náklady na dopravu. Přeškrtnuté ceny jsou doporučené maloobchodní ceny.