Cestovní humidor Xikar černý na 60 doutníků

Cestovní humidor Xikar černý na 60 doutníků


-15% Sleva
129,00 €
152,00 €

Doprava zdarma
Dostupnost: Vyprodáno

Množství

Původní řezačka Xikar byla uvedena na trh v 90. letech minulého století a sklidila nadšené ohlasy. Od té doby Xikar nabízí doutníkovým nadšencům po celém světě jedny z nejinovativnějších a nejspolehlivějších doutníkových doplňků, které jsou dnes k dispozici. Zejména milovníci cestování se stali věrnými fanoušky značky Xikar díky cestovním humidorům, které mění pravidla hry, jako je Xikar Xi 60 Travel Humidor Black.

Ať už jste na cestách, nebo potřebujete další místo v humidoru, tento cestovní humidor vás díky své odolné konstrukci z ABS plastu připraví na každou doutníkovou příležitost. Díky pantům z nerezové oceli a dvěma pevně přiléhajícím západkám je humidor vzduchotěsný i vodotěsný. Uvolňovací ventil zajišťuje, že nádobu budete moci vždy relativně snadno otevřít. Tvarovaný zámkový kroužek umožňuje přidat zámek pro větší bezpečnost.

Uvnitř atraktivního černého humidoru se nachází šest zásobníků z uretanové pěny s vysokou hustotou, které poskytují maximální ochranu celkem až 60 doutníkům. Každý zásobník pojme až deset doutníků různých velikostí. Přiložený krystalový zvlhčovač Xikar se připevňuje pomocí magnetů na své místo v pěnové vložce na víku. Díky tomu máte k dispozici veškeré zvlhčování, které udrží vaše doutníky v nejlepší kondici i na cestách.

Cestovní zvlhčovač Xikar Xi 60 Travel Humidor Black, který je dostatečně velký na to, aby se do něj vešla rozmanitá sbírka chutných doutníků, a zároveň dostatečně malý na to, abyste si ho mohli vzít téměř kamkoli, se stane nepostradatelným společníkem, ať už vás čeká jakékoliv dobrodružství. Můžete si dokonce přidat gravírování pro maximální personalizaci.

Vlhkoměr:
Žádné
Vnější povrchová úprava:
Matný
Zámek a klíč k uzavření humidoru:
ne
Materiál:
Plast
Materiál vnějšího obkladu:
Plast
Délka:
300 mm
Šířka:
180 mm
Výška:
250 mm
Barva:
Černá
Značka:
Xikar
EAN kód:
813463011373

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
Doposud nikdo nezveřejnil recenzi