Převodník zapalovače na tryskový zapalovač Cigar Traveler

Převodník zapalovače na tryskový zapalovač Cigar Traveler


5,0 (1 Recenzí)
34,00 €

Dostupnost: Ihned / skladem Své zboží obdržíte do 3-5 pracovních dní

Množství

Cestování s doutníky a příslušenstvím může být často nepříjemným zážitkem, zejména pro ty, kteří cestují letecky. Přísnější předpisy zavedené na letištích po celém světě obzvláště ztížily přepravu kvalitního zapalovače doutníků. Cestovní konvertor Cigar Traveller Lighter to Jet Flame Converter vás zbaví nepříjemností spojených se ztracenými nebo zabavenými zapalovači a umožní vám bezpečně udržet vysoce výkonný plamen v pohotovosti, ať už cestujete kamkoli.

Konvertor Cigar Traveller je jednoduché, ale úžasně účinné zařízení, které přijímá samostatnou palivovou kartuši namísto palivové nádrže ve vlastním těle. Vzhledem k tomu, že zapalovací systém a palivo jsou na sobě nezávislé, znamená to, že konvertor a kartuši můžete skladovat odděleně, abyste vyhověli standardním bezpečnostním pravidlům na letištích.

Když jste připraveni k zapálení, jednoduše vložte palivovou kartuši a zavřete konvertor. Okamžitě budete mít na dosah ruky plamen odolný proti větru. Tato pomůcka nejenže poskytuje tryskový plamen ideální pro doutníky, ale je také odolná proti vodě, takže se nemusíte bát, že budete mít v dešti problém. Pro větší klid duše je konvertor dokonce vybaven dětskou pojistkou.

Díky všem těmto vlastnostem zabudovaným do jeho účinné konstrukce je konvertor zapalovače Cigar Traveller na tryskový plamen naprostou nezbytností pro aktivní doutníkáře. Nespokojte se na cestách s horším plamenem, používejte raději Cigar Traveller.

Typ plamene:
Tryskový plamen
Počet plamenů:
1
Palivo:
Butan
Materiál:
Plast
Barva:
Černá
Značka:
Cigar Traveller
Další:
Žádné
EAN kód:
634158569388

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
 5,0/5   (1 Recenzí)
 100% (1 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 17 Mar 2022