Shot Glass Set in Leather/Plaid Case

Sada sklenic na panáky v koženém/tkaném pouzdru


5,0 (4 Recenzí)
19,95 €

Dostupnost: Vyprodáno

Množství

Je zde spousta cestujících milovníků doutníků, kteří si ke svým doutníkům rádi dopřejí i pár libůstek. Placatky na pití se mohou hodit, ale mohou být frustrující, když se o ně snažíte podělit mezi přáteli. Nechcete, aby někdo jiný pil z vaší placatky, a málokdy se do placatky vejde dost nápoje na všechny. Pokud to chcete udělat správně, udělejte to s Soupravou skleniček na panáka v koženém/plédovém pouzdře.

Tato sada udělá z každého dne venku velkolepý výlet díky atraktivnímu kulatému pouzdru s poutavým potahem modrého plédu. Hladký hnědý kožený interiér a vnější ozdoby dotvářejí nostalgický starosvětský vzhled pouzdra.

Knoflík na zacvaknutí udržuje pouzdro bezpečně upevněné, dokud není čas vyjmout čtyři přiložené stříkací skleničky z nerezové oceli. Každá sklenice na panáky o objemu 35 ml vám a vašim kamarádům umožní vychutnat si všechny oblíbené alkoholické nápoje při relaxaci s doutníky. Až skončíte, stačí je opláchnout a osušit, naskládat jednu do druhé a vložit zpět do pouzdra. Připravte se na další dobrodružství!

Tato atraktivní a vysoce přenosná sada jistě dodá vašim zážitkům z kouření doutníků další rozměr. Pořiďte si tedy sadu sklenic na panáky v koženém/plátěném pouzdře, shromážděte přátele a připijte si na dobrou náladu.

ID položky:
8071
Materiál:
Nerezová ocel
EAN kód:
4260384977046

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 Hodnocení zákazníků a recenze
 5,0/5   (4 Recenzí)
 100% (4 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 0% (0 Recenzí)
 17 Jul 2020
 05 May 2020
 04 May 2019
 27 Sep 2018